reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Daria można kawkę ale jedną malutką słabiutką :)

Ja akurat nie mam z tym problemów bo dla mnie kawa jest wstrętna bleeeh :p
Za to posmakował mi sok jabłkowy, jak nigdy, odstawiłam pomarańcze, soki pomarańczowe, mandarynki bo niestety haftowało mi się po nich.
 
reklama
Niektóre dochodzą do siebie po świętach ;-) ja dziś jeszcze muszę rzeczy swoje odebrać :-( ciężko mi z myślą, że nic tam po mnie nie zostanie :-(
 
Ja kawę uwielbiam po prostu, do niedawna zaczynałam nią dzień, poprzedzałam obiad, piłam przed filmem, książką...potrafiłam na prawdę przesadzać i to nie były bardzo słabe kawki :p ale mam nadzieję, że jedna do sernika nikomu krzywdy nie wyrządzi, z reszty mogę zrezygnować i zapijać się sokami marchwiowymi (takie mi ostatnio najbardziej smakują) :)
 
Magda, zobaczysz, będzie Ci lżej bez niego niż z myślą, ze mamusia coś tam...

Na szczęście kawy nie lubiłam nigdy, ale od herbaty mnie odrzuciło... Piję tylko owocową. Zastanawiam się, czy malinowa zaszkodzi... W sensie czy to na tyle dużo jest tego, że może zaszkodzić, bo truskawkowa mi się nudzi, a mam zieloną z maliną.
Mnie jest lepiej, jak sobie pojem, ale mięso mnie odrzuca na sam widok, ja nie wiem jak jutrzejsze jajo przeżyję, ale mam być dotąd, dopóki się będę dobrze czuć :) zalecenie pani kierownik ;) Ona wie, co zagrożona ciąża, więc spoko luz
 
Niektóre dochodzą do siebie po świętach ;-) ja dziś jeszcze muszę rzeczy swoje odebrać :-( ciężko mi z myślą, że nic tam po mnie nie zostanie :-(

Pomyśl ze dzięki Twojej opiece jego psina miała łatwiejsze życie. Nie mysl co było...myśl co będzie. To co najlepsze jest jeszcze przed Toba;-)
 
mmm... jeszcze tylko dwa dni do dni płodnych i przytulanki z P na maxa :-) ;-) hehe... czy macie jakiś sposób aby zafasolkować skutecznie ?? czy to prawda, że po przytulankach należy leżeć z nogami do góry ?? bo ja to próbowałam i nic nie wyszło :-(
 
nie wiem, czy skutecznie, ale ja proponuję po miłym i czułym seksiku zwyczajnie się do chłopa przytulić i nie myśleć czy coś się dzieje, czy nie.
 
Sil jeśli ta zielona ma w składzie liście malin to raczej nie pić. Jeśli owoce bez liści jedna herbatka na parę dni nie zaszkodzi :-)
Ale oczywiście lepiej skonsultować z lekarzem :-)
 
reklama
Do góry