reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

po twoich suwaczkach moge stwierdzic ze jesteśmy w podobnej sytuacji.... ;) trzymam kciuki za Ciebie i wiem że bedzie dobrze. A odnosnie bociana to mój maż od 3 dni go widzi :-) heheheh. Może akurat do nas zawita.
 
reklama
Witam Was z pięknego słonecznego Krakowa !! :-) ah.. jak pięknie na polu, czekałam na taka pogodę już od dawna:-)
Ciekawa jestem czy posypią się nam nowe fasolki :tak: 3mam mocno kciuki za dziewczyny które na dniach będą testować!!!!!!!!
 
Wg NPR, czyli zawsze rano o 8-9 od razu po przebudzeniu, Można też później np w południe, ale ważne żeby o jednej porze dnia i regularnie co dzień, bo inaczej nic jednorazowe mierzenie nie da:)
Umówmy się: ja będę trzymać kciuki za Ciebie, a Ty za mnie :) w ten sposób obie będziemy mieć podpuchę :D
Lecę nyny:) dobranoc Wam wszystkim:)
Iwasek, działasz, oj działasz, ahhh ta zmierzwiona "pierzynka" :)

Wracam do domu i zaczynam szukać tej ukrytek kamery;-)


Witam dziewczyny :-)

Paluszek, akurat morderca boi się kotów :-D ja mam w domu i kota i psa ;-) teraz dojdzie morderca :-p

Testujcie dziewczyny :-) ciekawe jak Iwasek, czy zmierzwili porządnie pościel :-D

O matkoś...:-D
No dobrze dla zaspokojenia wiedzy...posciel poszła na bok :-D

Moje szczęście się dopytywało bo 3 dni tulasków i powiedziałam mu że owulka..no i sie zaczęło. a skad wiesz ale jak..po co..dlaczego. Wiec zanim cokolwiek sie działo to mu wykład zrobiłam hihihihi:-) A najsmieszniejsze było to ze później ja grzecznie spac a moje kochanie ...a nogi do góry??? Jak działamy to działamy ....cieszyłam sie pod nosem:-D
No kobietki!!! teraz trzymajcie mocno kciuki .

Cudne słonko w Wawie . Miłego dzionka babeczki :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieję,że do dziś trzymałaś :-D

&&&&&&& mocno zaciśnięte ;-) mój też postanowił wczoraj dopieścić swoją kobietę ;-) a potem mały przerywaniec był :-D z nadmiaru emocji ryczałam i się śmiałam ;-)
 
IWASEK trzymam bardzo bardzo bardzo mocno kciuki ! :-)

Ja idę sobie strzelić farbę na włoski bo przecież świeta będą musze jakoś wyglądać heh :-p

Magd.a wnioskuję że jesteś bardzo emocjonalną i wrażliwą kobietą:-)
 
Oj Iwasku, ja trzymam i to mocno :) zresztą wiesz :) ~~~~~~
Wstaję rano, wchodzę na BB a tam mega ciacho... ale mi smaka narobiło ;p :D
Claudusia, i ty doczekasz sie boćka :)
A ja czekam na siostrę i będę koło 10-11 już w Medyku i czekać na pobranie krwi, potem małe zakupy :)Jeszcze dziś zaliczę spowiedź przedświąteczną :)
 
reklama
wrażliwusek :-) Najważniejsze że już jesteś spokojna i jak zwykle pozytywnie nastawiona:tak: I tak ma być!
Claudusia bardzo bardzo dziękuję. Naprawę bez stresu podchodzę..będzie @ to będzie a jak nie...to Wam powiem!!!!!! hihihi
Basati również dziekuję bardzo.

Ja tak jak pisałam nieraz nie dwa kibicuję wszystkim. Kazdej się uda..wcześniej lub później kobietki

Dagne :* dziękuję CI kochana . FLuidkowe kciuki...musi się udać hehehhe
 
Ostatnia edycja:
Do góry