reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

chciała bym chłopca a mój córke ale najwazniejsze by zdrowe było nawet imiona mamy już :) mój to do brzucha juz mi gada mówi dobranoc kochanie i dobranoc Olimpia bo tak chce nazwać córke
 
reklama
Mineralna, ja nie byłam od razu u gina, nasłuchałam się, że tylko mnie zbędzie, bo to jeszcze za wcześnie, żeby coś widzieć, jedyne to może powiększona macica. Dlatego sama od razu poszłam na betę też 18.kwietnia i jutro idę zobaczyć czy wszystko dobrze rośnie :) i także jutro po zobaczeniu wyniku pójdę do przychodni i zarejestruje się na początek maja :) narazie nic złego się nie dzieje, tzn. @ totalnie brak, temperatura ładna (37,1-37,0) i nie spada narazie, plamień nie mam, śluz białawy. Gdyby nie pozytywna beta i sikacz to nie czułabym się jak przyszła mama poza 1 widocznym objawem- bolące piersi, ale tylko po bokach. No i siku chodzę częściej. A co u Ciebie? masz jakieś objawy?
 
Mnie brodawki strasznie bolały też chodze co chwile siku @ też zero więc zrobiłam test i 2 kreski ale postanowiłam iśc na bete i 406.2 mi wyskoczyło jutro powstarzam zobaczymy

a kiedy temperature mierzysz w jakich godiznach?

Ja z ciekawości sobie zmieryłam i mam 37,1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wg NPR, czyli zawsze rano o 8-9 od razu po przebudzeniu, Można też póżniej np w południe, ale ważne żeby o jednej porze dnia i regularnie co dzień, bo inaczej nic jednorazowe mierzenie nie da:)
Umówmy się: ja będę trzymać kciuki za Ciebie, a Ty za mnie :) w ten sposób obie będziemy mieć podpuchę :D
Lecę nyny:) dobranoc Wam wszystkim:)
Iwasek, działasz, oj działasz, ahhh ta zmierzwiona "pierzynka" :)
 
Witajcie laseczki po dwoch dniach nieobecnosci ....Juz sie usprawiedliwiam moj M jest chory ma goraczke wymiotuje i ma biegunke boli go brzuch.Rano szedł do pracy z bulem brzucha i przyszedł o 10 z goraczka itp.Pozatym praca dom pies ale dzis znalazłam dla Was czas....
 
ael piekna dzidzia, właśnie siedzę z moim i obczajam członki tego maleństwa, wcześiej brałam dupkę za główkę, dopiero teraz się skapowałam :-D
Hahaha Donia dobre! Akurat to zdjęcie, które dziś specjalnie wkleiłam dla Madziarki to akurat tak jest ustawione, że wygląda jakby dzidzia stała :-D
A dupka to taka duża nie jest :-D :-D :-D
Akurat dziecko do zdjęcia ustawiło się przodem :-)

Mnie dziś kilka razy kręciło się w głowie, teraz tak głowa i zatoki tępo bolą...heh...

W ogóle mój dziś był u urologa na kontrolnej iiiiii.....nerka czysta!!!
Ja pozbyłam się krwiaka on kamyczka także jesteśmy happi. Tylko musi uważać bo nerka jest obciążona po tym kamyczku :-)
 
hejka mam pytanie czy badanie krwi czy jest sie w ciązy musi byc wykonane nadczo ? czy moze byc popoludniu?po jedzeniu?
 
reklama
chodzi mi o badanie beta hcg ? czy nadczo mam isc czy moge po pracy?
Kochana bhacg mierzy poziom hormonu gonadotropiny kosmówkowej, czyli ukazującej czy jest się w ciąży czy nie. Jedzenie nie ma z tym badaniem nic wspólnego, więc możesz jeść spokojnie, iść rano bądź po południu (jeśli jakieś laboratorium działa po południu) i spokojnie pobiorą Ci krew :-)
 
Do góry