reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Claudia no jestem ;-) w środku. Na zewnątrz trudno po mnie dostrzec ,że mam jakikolwiek problem :-)

Ciekawe jak tam magenta .. mam nadzieję,że się płodzą i godzą :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do płodności;-)...jak Wam sie podoba kilka rymowanych wersów pod listą???

Coś to słonko i seksy dziwnie na mnie wpływaja hihihihi
 
hehe kiedys pisałam na różne okazje imienne wierszyki dla znajomych itd. taka zabawa słowami.:-D
Cieszę się że się podaba;-)

Magdus ja mam to samo. Zamyka sie i "wylizuję rany" . Moje szczęście mówi że boi sie cos powiedziec bo zaraz milczę i koniec... Zawsze sama sobie musiałam radzić z problemami i muszę sie zwyczajnie nauczyć otwrtości a to nie jest takie proste;-)
 
Ostatnia edycja:
Kurczę, dzwoniła siostra, że chyba akumulator padł i musi naładować, to mi trochę pozmieniało plany... muszę na nowo czasowo się ustawić. A i jeszcze muszę do pracy do teściowej wpaść po pieczonego w piecu baranka :)
 
reklama
Do góry