reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a jak myslisz czy badanie krwi gdy pojde w czwartek pokaze czy jestem w ciazy gdy w czwartek lub piatek powinna przyjsc @ ? czy mam jeszcze poczekac bo strasznie niecierpliwa jestem :p
 
a jak myslisz czy badanie krwi gdy pojde w czwartek pokaze czy jestem w ciazy gdy w czwartek lub piatek powinna przyjsc @ ? czy mam jeszcze poczekac bo strasznie niecierpliwa jestem :p
Akurat na tyle test laboratoryjny jest dokładny, że spokojnie pokazałby ciążę na parę dni przed spodziewanym terminem @ :-)
Się nie martw. Jeśli jesteś kochana w ciąży, nawet gdy stężenie hcg byłoby małe to i tak pokażę tą ciążę :-)
 
Kochane to własnie dziś zaczynam nowy cykl.... może ten udany??? nowe sznase, nowe nadzieje i nowe starania ;* Boże :)
 
Czy ktoras dzis testuje???
Zapraszam na kawe i ciasto kawowe :)

Zobacz załącznik 347620

pieknie wygląda ;) mniam;-)

Akurat na tyle test laboratoryjny jest dokładny, że spokojnie pokazałby ciążę na parę dni przed spodziewanym terminem @ :-)
Się nie martw. Jeśli jesteś kochana w ciąży, nawet gdy stężenie hcg byłoby małe to i tak pokażę tą ciążę :-)

Trzymam mocno kciuki za pozytyw :-) test na bete napewno już wykarze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny :-)

Paluszek, akurat morderca boi się kotów :-D ja mam w domu i kota i psa ;-) teraz dojdzie morderca :-p

Testujcie dziewczyny :-) ciekawe jak Iwasek, czy zmierzwili porządnie pościel :-D
 
Cześć dziewczyny,
tyle stron już napisałyście że ciężko nadrobić :-)
Dziś szykuję się na wizytę do endokrynologa i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Okresu jak nie było tak nie ma i nic się na niego nie zapowiada...Chyba jutro zrobię test i jeżeli wyjdzie jedna krecha to muszę iść do gina. To już 8 dzień po terminie…Chyba że dziś, przy okazji wizyty, zrobię bete. Czy trzeba się wcześniej rejestrować?
Wszystkim zafasolkowanym gratuluję maleństw. Piękne te zdjęcia usg. No i trzymam kciuki za całą resztę starających :-) W sobotę widziałam bociana więc może nam coś przyniesie :-)
 
reklama
Kamila..raczej nie musisz sie rejestrować ;-)

mamy nadzieję, że beta będzie wysoka ;-) a miałaś już kiedyś takie opóźnienie?
 
Do góry