reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dzień dobry wszystkim :) Ja lecę na uczelnie, potem w przerwie między wykładami na betę :) dziś się cieszę, bo doszedł mi jakiś tam owy "objaw"- sutki mie rozbolały wczoraj w nocy i nie mogłam spać na brzuchu :) dodam, że odkąd zrobiłam testa, to jak przewracam się na brzuch, to coś mi mówi, że nie mogę i śpie na boku :) na plecach nie potrafię ;p :)
Udanego poniedziałku :) trzymajcie kciuki za betę, może poproszę o to bym jeszcze dziś była do odebrania :)
 
Paulina jakim sikaczem testowałaś ? o jakiej czułości, z porannego moczu ? będzie dobrze dziewczyno, trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :-)

dzień dobry dziewczyny :-)
 
Paulinka głowa do góry...może jeszcze jest szansa, róznie bywa z tą czułoscią testów, a jak długie masz cykle?

Ja również witam, dziś siedze w domu, nie miałam siły ruszyć się do pracy...jak mi sie nie polepszy to jutro znowu do lekarza...nienawidzę byc przeziebiona...
 
Witam Was słonecznie dziewczyny!!:-)
U mnie weekand znów tak szybko zleciał...wrr nienawidzę tego!!:wściekła/y:
magenta co ma być to będzie, w końcu każda z nas ma napisany życiorys przez tego u góry!! Dasz radę ja nie będę Ci nic doradzała zrób tak jak serduszko Ci podpowiada!

Paulinka nie załamuj się jeszcze nie wszystko stracone póki nie ma @ jest nadzieja ! a jak nie to jest nowy cykl;-)

A ja mam taki problem, skończyła mi się @ jakieś dwa dni temu ale jakoś dziwnie bolały mnie po niej (.)(.) a od wczoraj mam niesamowity przeźroczysty śluz czy to możliwe żebym miała owulacje od razu po @??:confused2:
 
hej laski:-)
a ja dzis dostalam kolejny cios w plecy... wlasnie sie dowiedzialam ze mieszkanie ktore wynajmowalam wczeniej i byl tam moj kumpel to nic chce mi sie z tam tad wyniesc za jakis czas jak cos znajdzie i teraz juz zupelnie nie mam do kad isc ale sie nie poddam o nie to bylo by ponizej mojej godnosci zeby sie poddac teraz czeka mnie szybkie przepisanie umowy i bede wlaczyc o mieszkanko i swoje 4 katy a J juz zaczyna gdybyac co zrobic zebym zostala i wogole
 
w polsce:-( usluszalam ze dopoki sobie nie uloze wszytskiego moge tam przekoszowac poprostu zabije kolesia wjade tam z chukiem bo mam klucze zmienie zamki ich ciuchy wyjada na klatke i tyle umowa jest na mnie i nic mnie nie interesuje
 
reklama
8 dzien po owulacji

no to zaden test nic Ci nie pokaze. moglo nawet jeszcze nie dojsc do zagneizdzenia, do ktorego dochodzi miedzy 5 a10 dpo (ale moze tez byc wczesniej lub pozniej).

a ja wlasnie z nogami do góry lerzę :-p

po co? 8 dpo juz przeciez.

dzisiaj 29 dc 15 dzień po owulce test negatywny więc wielka du** ryczeć mi się chce

kochana! spokojnie! poki nie ma@ jest nadzieja. a nawet jak przyjdzie @ to bedzie nowy cykl i nowe nadzieje! uszy do gory paulina! sciskam mocno!

Witam Was słonecznie dziewczyny!!:-)
A ja mam taki problem, skończyła mi się @ jakieś dwa dni temu ale jakoś dziwnie bolały mnie po niej (.)(.) a od wczoraj mam niesamowity przeźroczysty śluz czy to możliwe żebym miała owulacje od razu po @??:confused2:

mozliwe. ;/ jak masz na podorędziu test owu to zrob szybciutko. a dla swietego spokoju zrob tez ciążowy. nigdy nie wiadomo.

hej laski:-)
a ja dzis dostalam kolejny cios w plecy... wlasnie sie dowiedzialam ze mieszkanie ktore wynajmowalam wczeniej i byl tam moj kumpel to nic chce mi sie z tam tad wyniesc za jakis czas jak cos znajdzie i teraz juz zupelnie nie mam do kad isc ale sie nie poddam o nie to bylo by ponizej mojej godnosci zeby sie poddac teraz czeka mnie szybkie przepisanie umowy i bede wlaczyc o mieszkanko i swoje 4 katy a J juz zaczyna gdybyac co zrobic zebym zostala i wogole

kurka.. mag - ale to Twoje mieszkanie? w sensie jestes jego wlascicielem? czy podnajelas gosciowi? masz na to dokumenty?
zobacz ile masz do roboty! nie ma co sie dupkiem przejmowac jak tu tyle do zrobienia :) nie marnuj juz na niego czasu i energii :)
sciskam!


a ja mam dizs mase rzeczy do zrobienia i nic mi sie nie chce... :)
 
Do góry