reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mag nie daj się :-) będziemy tu kciuki trzymać :-) Znajdziesz tego odpowiedniego ;-) chyba TEN U GÓRY wiedział,żeby Cię nie zafasolkować :-)
 
reklama
poprostu dastaje juz na glowe wszystko mnie przerasta jak sie wali to od gory do dolu. nigdy bez walki sie nie poddawalam i nie poddam co mnie nie zabije to mnie wzmocni rozwarzam tesz opcej pracy tutaj z zamieszkanie i chyba nie mam o sie wachac jak teraz sobie polece zalatwie wszystko i troche dorobie i wroce do polski zeby chociaz przez chwile miec za co zyc dopoki w polsce nie znajde pracy a jesc i placic trzeba nikt niestety tego za mnie nie zrobi i tyle dobrze ze babka ze wspoldzielni jest wyrozumiala i poczeka chwile za oplatami
 
mag :) na tyle na ile Cie na forum poznalam tomoge tylko powiedziec, ze jestes bardzo zaradna osóbką! i jestem pewna, ze sobie ze wszystkim poradzic. Grunt to miec plan i go realizowac, a jak po drodze beda trudnosci to je rozwiazywac i zwalczac :)
Bedzie dobrze!
 
magenta ja mysle ze dasz rade, im nizej upadniesz teraz, tym pozniej czeka Cie piekniejsza i wieksza nagroda, zobaczysz jeszcze wspomnisz moje slowa:tak:. Wiec teraz niech sie wali na łeb na szyje, a potem nagroda i to wielka!!Byleby Cie nie skusilo wrocic do tego palanta!!! Bo to nie ma sensu, za tydz zrobi to samo, bo bedzie wiedzial, ze moze:wściekła/y:
 
mam mega mix w glowie szczerze wacham sie strasznie nad kazdym krokiem chce dzis porozmawiac ok wyslucham co ma mi do powiedzeniea jutro albo w tym tyg bey bey moze zrozumie ze zawidol mnie na calej lini jak bedzie sie staral to mozna pomyslec kocham go bardzo i kazde emocje z tym zwiazane biora nademna gore. nie krzyczcie na mnie ale podjelam decyzje ze jade ale wracam do szwecji zarobic a potem moge wrocic do polski i zyc od nowa bede sama przezyje mam was i dajecie mi duzo wiary wspieracie bardzo i kazda z was z osobna slucham i tego co mi mowicie (piszecie) kazde wasze slowa przemyslilam sobie tylko jak dac sobie wygrac rozumowi a nie sercu??? wczoraj nawet walczylam o to zeby oddal mi moje zdjecie z portfela bo nie chce zeby zostalo mu co kolwiek po mnie czuje potworny bol tak jak do tej pory dawalam rade zmarla moja mama ojciec narobil mi dlugow i smrud sie za mna ciagnie do dzis facet pijak teraz ten co jeszcze mnie czeka ostatnio gadalam sobie z tym u gory i wiecie co zapytalam go dlaczego on m ciagle zadaje same krzywdy dlaczego mnie rani i po co mi to wszystko wyzwalam go od najgorszych a nagle mi slonko zaswiecilo prosto w twarz
 
Pok nie używam testów owu, ani nie mierze tempki więc ciezko stwierdzic czy to jest owu a myśle że test ciążowy jest zbędny bo @ była obfita więc fasolka raczej nie możliwa..;-) nie wiem co mam myśleć tym bardziej że cykl sie przedłużył od odstawienia tabletek móje cykle były następujące : 28,27,28, i teraz 30 możliwe że przez ta przychodzącą wiosne się tak poprzestawiało w tym cyklu ale to tylko przypuszczenia :-) Nawet teraz nie umiem określić swoich dni płodnych bo nie wiem jaki będzie ten cykl. Masakra! :-)
 
magenta a moze on wcale nie byl lepszy od tego poprzedniego??? Moze Ty niechcacy wybierasz ZLYCH facetow??? Wiesz, podswiadomie!!! Ja mysle ze powinnas dac sobie z nim spokoj, milosc, jezeli jest, tez minie, znajdziesz lepszego goscia, zobaczysz, musisz znalezc prace i sie podniesc, a potem samo poleci jakos...
 
Mag, ja sobei tak myślę, żebyś wróciła do Polski, wyprostowała sprawy z mieszkaniem, bo nie może tak być, że ktoś zabiera Twoje. Z daleka od niego też ochłoniesz, przemyślisz na zimno, on też przemyśli. Każda decyzja będzie Twoja i musimy ją uszanować, ale powrót chyba nie jest najmądrzejszy. W końcu Cię uderzy i co? Albo będzie dziecko i on będzie robił takie awantury. Na to nie możesz pozwolić.
A Bóg nam daje tylko tyle, ile potrafimy znieść.
 
reklama
Do góry