reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no niestety nie mój to tylko obrazek ale bardzo podobny do mojego :) jak mi się uda to wstawię zdjęcie mojego urwisa najprawdopodobniej do galerii bo tu nie wiem jak się wstawia :(

donia zdjęcie z moim łobuzem dodane do albumu :) jeżeli masz ochotkę zobaczyć to zapraszam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pyscekstanowczo ci ładniej w blond :-)
a jak myslicie czy test ciązowy o czulosci 20 moze wykryc wczesna ciąze bo nic mi nie pokazal a pani w aptece sie pomylila i zamiast 10 dala 20 a dzisiaj dopiero 8 dzien ale rano pokazal brak a ja tak bym chciala by dal dwie kreski... ale myslicie ze jest szansa ? ze nie przyjdzie miesiaczka mam dostac w piatek lub sobote zobaczymy...trzymajcie kciuki
 
atan - 8 dzien czego? nawet najczulszy test moze nic nie wykryc. zrob test w dzien spodziewanej miesiaczki lub 14 dni po owulacji. dopoki nie ma @ jest nadzieja :) znam przypadki dziewczyn, ktorym test pokazal pozytywn dopiero kilka dni po termiine spodziewanej miesiaczki.
 
pok dziękuje za rady, ja mam furaginum w domku bo czasami zażywałam je doraźnie i zaopatrzyłam się ale zastanawiam się czy zacząc już brać na własną ręke póki nie pójdę do lekarza żeby sobie ulżyć czy lepiej poczekac na fachową opinię lekarza i zobaczyć co on przepisze...
 
lepiej pojsc do lekarza...
rozumiem, ze mialas robiony posiew moczu i w tym badaniu wyszly bakterie. ja najszybciej z tym do lekarza, niech da dopasowany do wynikow antybiotyk.
ja z doswiadczenia polecam: pic duuuzo wody (2 litry na dobre) - najlepiej z duza iloscia cytryny i/lub zurawina - kapsulki z wyciagiem z zurawiny i soki rozpuszczalne herbapolu z zurawiny. zurawina i cytryna maja kojace dzialanie + moczopedne, zeby szybko wysikac bakterie. no i dla swietego spokoju faceta bym przebadala. bo jesli sie w tym czasie bzykaliscie to o pewnie tez juz ma te bakterie i bedzie cie na okrogla zarazal...
ale wiesz - ja z wlasnego doswiadczenia. lepiej, zeby sie lekarz wypowiedzial.

lece spac.

do jutra!
 
reklama
Chyba masz rację, też ostatnio narzekał na jakieś swędzenie. Zapytam też lekarza jeśli sam nic nie wspomni. A co do tej moczopędności to to jest właśnie mój problem, że ja z reguły chodzę często siusiu a ak np. robię coś ważnego w pracy to wstrzymuje i chyba to jest głowny powód moich problemów ale w sumie tak tylko przypuszczam....
 
Do góry