reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sergeevna to tak po cichu gratuluje, dawaj znac jak zrobisz testa wczesniej, bo przeciez zrobisz, ciekawosc wezmie gore heheheheheh
agusia jak to mozliwe ze nie mialas @ przez 10 miesiecy???? A czemu wczesniej nie poszlas do lekarza tylko czekalas prawie rok??? Chyba ze poszlas, w sumie nie wiem.
 
reklama
No jak to ???? Ale przeciez mogli ci jakos ja wczesniej wywolac, masakra z tymi lekarzami, tyle czasu zmarnowanego. Ale czy przy PCOS zatrzymuje sie @, myslalam ze sie nie jajeczkuje ale to nie znaczy ze @ sie musi zatrzymac, podaj jakies szczegoly, wszystko co ci powiedzieli lekarze, to moze pomoc innym dziewczynom
 
Witajcie dziewczyny:)
Więc u mnie sytuacja wygląda tak, niestety w niedziele, w 28dc dostalam@ ;/ ale spodziewałam się tego, tym bardziej ze wieczorem w 27dc mierzylam temp i już byla niska 36,7, a nastepnego dnia 36.6 wiec wstałam, poszłam do kibelka i @.
Stwierdziłam trudno się mówi i stara się dalej:p
Zapalenie pecherza meczy mnie dalej, mimo ze łykam jakies tam tabsiki od paru dni, od 2 tygodni zawsze wstaje w nocy siusiu...;/ nieprzyjemne to zapalenie i nie życzę nikomu...
przed @ zaczęły mnie pobolewać cycuchy, czego wcześniej nigdy nie miałam i o dziwo pobolewają mnie dalej...
a co dla mnie najdziwniejsze, okres skończył się po 1,5-2 dniach... więc wczoraj zdziwiona zmierzyłąm sobię temp, i 37,3... dzisiaj 37,5....
i to chyba nie jest normalne prawda?:dry:
 
@ występuje nieregularnie ( ja potrafiłam przez 2-3 miechy nie mieć przed anty) przez co owulka jest rzadko. Obecny gin chce najpierw wyregulować mi @, a potem dzidziuś:-). I mam trądzik na buzi co zbyt ładnie nie wgląda. Nic więcej u mnie jak na razie nie znalazł.
 
lillydelux- zrob tescik, a mocny miałaś @ czy taki delikatny, bo może to plamienia? no chyba ze to przez to zapalenie pecherza i przez tabsy.
Agusia8426- działaj z badaniami i niech ci lekarz wszystko ladnie wyreguluje i przeze wszystkim niehc dokladna diagnoze postawi co do PCOS. Ja tez slyszłam ze przy PCSO za cykle wydluzone ale ze zatrzymuje to nie. A miałas jakies badania hormonalne juz robione?
 
liliederux - jak dziewczyny mówia zdrób tescik - bo moze akurat - taka temp po @ nie jest normalna, nic tylkoo lec do apteki i strzelaj z testa - zeby wiedziec czy to to czy nie to :)

sergeevna trzymam kciuki bardzo mamcno i mam nadzieje ze to to, dawaj znac jak juz tescior zrobisz bo palce zjem ;)
 
reklama
agusia witaj u nas i zycze zeby starank abyły jak najkrótsez.

Tez nie rozumiem jak lekarze mogli tak długo czekac z zatrzymana miesiaczka - no ale nic najwazniejsze ze juz jest wywołana i jest, takze samych sukcesów teraz zycze ;)
 
Do góry