reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

widze ze ja dzis pierwsza, to sie pochwale ze dzis 12 dc i moj R. przyjedzie i bedzie bzykanko, niestety w sobote musi juz uciekac, ale mam nadzieje ze sie wstrzelilismy i zolnierzyki beda we mnie siedziec nawet jak pojedzie :D:D

sergeevna-czekam na wiesci, rob tescik :)
 
reklama
Dzien dobry :) pamieta mne kto jeszcze :) Devi gratki... i ktoś jeszcze??? mam takie zaległosvci że nawet nie czytam co u kogo się działo :)
 
jera no jasne że Cię pamiętamy:)
gdzieś była jak Cię tu nie było?:-)
sergeevna poczekaj z testem te 4 dni,dziewczyny Cię podpuszczają,wyjdzie jedna krecha i będzie załamka,a tłumaczyć sobie będziesz,że za wcześnie,kupisz znowu test i tak w kółko ....lepiej poczekaj. jak jestem w ciąży to kwestia czasu:tak:
trzymam kciuki za fasolkę!
lillydelux faktycznie 2 dni @ to trochę mało,ale temp mozesz mieć podwyższoną bo może masz problemy z pęcherzem?:confused:
(nie wiem czy jedno z drugim ma coś wspólnego)
albo zrób testa,kup taki za 5-7 zeta i będziesz wiedzieć na czym stoisz

a u mnie od poniedzialku jest u nie moja siostra więc czasu zbytnio nie mamy, ale zaglądam na forum
 
Witajcie Kochane..:)
niestesty test wyszedł (-) ,w ogole zastanawiam sie czy byla ta owulka czy nie. Bo wczoraj wydawało mi sie ze dopiero była...
nie mam juz bladego pojecia. pogubiłam sie w tych wszystkich obserwacjach :)
A tak poza tym. moja babcia zajmuje sie wrożeniem i wywróżyła mi że zbliza sie dzieciątko. w prawdzie nie wierze w takie rzeczy... ale było by mi miło... zaczelam sie juz wkurzać. gdzie kolwiek nie spojze... wszedzie dzieci :) hahaha
 
Dotka, no to jedziemy na tym samym wózku. U mnie dziś 10dc i M. wyjeżdża, wróci w sobotę albo w niedzielę, więc w sam raz. Właściwie już nie plamię, mokro się zaczyna robić, więc do dzieła od nowa.
 
witam kochane mi temp podskoczyla dzis bardziej ale juz wiem dlaczego ten brzuch tak mnie bolal bo mam zapaleie pecherza ktore sie uaktywnilo dzis w nocy ale na szczescie juz wczoraj wieczorem czula co sie szykuje iszybko łyknełam tabletki i jest w miare spokojnie.Kiedys tez mialam podwyzszona jak mialam zapalenie.na dodatek sniły mi sie jakies dzieci i robale juz chyba za duzo sie nakrecam znow
 
Hej dziewczynki! Ja po badaniach, krzywa cukrowa. Jutro wyniki. U mnie nic sie nie dzieje w sumie. Czekam do polowy przyszlego tygodnia na bete i tyle.
 
reklama
Troche duzo jeszcze, bo suwaczek mialam zle ustawiony i mam cykle poki co 30 dni ostatnio i by sie zgadzalo, bo owulka byla w 16 wiec dodaje 14 i bedzie koniec czyli 30 dni.
Bete mam zamiar robic 23.XII bo biore dupka i musze wiedziec czy moge odstawic czy nie. ZWykly test mi nie wyjdzie kilka dni przed @ wiec pojde na bete zeby nie miec watpliwosci.

Coż to za dobry humor? ;-)
 
Do góry