reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Anuszka, ja niestety nie pomogę bo nie używam wiesiołka i nie3 znam się na tym. Może ktoś od nas będzie wiedział. Trzymaj się.
 
reklama
acha anuszka zapomniałam dodac ze mnie macica bolała na owulke - jak robiłam kiedys badanie macicy to własnie taki bol mniałam jak owulka byla tuz tuz

Kwiatuszk - idz do lekarza na usg do wcipne jesli cie to niepokoji bo nie ma co gdybac, i bedziesz wiedziala czy wszystko jest oki w brzuszku zeby siebie uspokojic ;)


Ja wstałam jakis czas temu dzis mam wolne takze trzeba porobic wszystkie te rzeczy których nie mozna zrobic jak sie pracuje ;) , takze zaraz dupsko ubieram i lece ;P
 
nie no na owulke tak ale nie az taki
zwijałam sie az z tego bólu i dop tabletki mi pomogły
dzis to samo ale juz mniej
 
Julieet, jajeczko z vegetą (niezadużo, żeby nie było za słone) roztrzepać, podgotowany, ostudzony kalafior obtoczyć w jajeczku a potem w mące wymieszanej z bułeczką tartą i potem do głębokiego oleju na parenaście sekund i gotowe a jekie pyszne (podpatrzone w Sfinx-ie).
 
reklama
Do góry