reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Te plamienie są do d***, tylko człowiek się stersuje albo nakręca.
Witajcie w klubie plamiacych tym razem!!!! Ja wlasnie od dzisiaj plamie, 22dc i juz nie mam sily!!! Ide chyba spac!!!!
Ja tak robie brokuly tez, zdrowsze i nie ma skutkow ubocznych jak po kalafiorze;-) hehhehehe
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, u mnie dzisiaj 27 dzień cyklu, mam 4 dni do @ (albo nie...). No i dzisiaj się wybitnie dziwnie czułam... W pracy miałam spokój, więc obserwowałam siebie, "co się dzieje"... Wczoraj lekko zaczęło mnie boleć podbrzusze, tak jak boli na @, tylko słabiej, no i ciągle z tą samą siłą od kilku dobrych dni pobolewa krzyż... Dzisiaj brzuszek bolał z tą samą siłą co wczoraj (lekko), ale do tego doszło "pikanie" w jajnikach (godzinę w jednym, przerwa, godzinę w drugim - i tak się zmieniały...). Miałam też ostatnio dziwne uczucie na udach, jakby mnie pachwiny ciągnęły, ale nie byłam pewna, czy to to... Dzisiaj już ewidentnie to SĄ pachwiny ;-) Cycuchy też pobolewają, ale lekko i są w miarę spokojne, a w poprzednim cyklu o tej porze bolały tak, że chodzić nie mogłam :dry: ;-) No i wkładki muszę nosić, bo baaaardzo mokro już od kilku dni i to taka wodnista, biała wydzielina... A do testu jeszcze 5 dni! :dry:

Powiedzcie, że to dobrze...
 
wyglada na dobrze :) trzymam kciukasy &&&&&&

i nie chce cie kusic ale dzis moja kolezanka zrobiła test 4 dni przed @ i wyszla jej druga delikatna ale wyrazna krecha :)
 
Devi, no ewidentnie kusisz :-) :laugh2: Pogratuluj koleżance :tak: Tez o tym myślałam, ale z drugiej strony chciałabym poczekać jeszcze żeby był bardziej wiarygodny do dnia @... A to dopiero w poniedziałek! :sad: :dry:

Staram się, nie nakręcam sie bron boże i nie wymyślam sobie nic, bo wiem, jakie później są tego skutki - płacz i smutek w dniu @... Ale ja naprawdę się "dziwnie czuję" i od 2-3 dni chodzi mi po głowie tylko jedna myśl... :laugh2:

Amalfi, ja nigdy nie miałam problemów z plamieniem, więc nie pomogę, przykro mi :sad:
 
reklama
Hej ja i mój narzeczony zamierzamy zacząć staranka po nowym roku:-). Chcemy to zacząć przed ślubem (planujemy na 2011). Lakarz ma podejrzenie że mam PCOS. Miałam już 2 wizyty. Teraz znów jestem na Luteinie. Przez 10 miesięcy nie miałam @, po odstawieniu anty.
 
Do góry