reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

k-rolcia, gratulacje ;) ja juz mam to za sobą, ehh, kiedy to było ;) ale wyobrażam sobie co za ulge teraz czujesz ;)

u nas dzis tez zimno, -5 rano było

Dzis mam 15dc, jajnik bolał mnie 2 dni temu i od tego czasu nie daje znać, wiec ciekawe co tam sie dzieje. Owulacji jeszcze nie czułam, ostatnio mialam jakoś 15, 16 dc wiec czekam.
 
reklama
malinowy a robilas testy owulacyjne???? Albo mierzylas tempke??
Umylam drugie i ostatnie okno, ide przebrac posciel
 
Dziękuję Wam serdecznie :) :* ulga jest spora i dopiero teraz mogę cieszyć się tym co mam :)
dotka ja miałam już jakiś czas temu i niestety nie pamiętam dokładnie. Teraz jestem w pracy więc spojrzeć w papierki mogę dopiero wieczorkiem. Ale na pewno będzie dobrze, trzymam &&&
 
nie mierze, nie robie testów, zawsze wiem kiedy jest owulka, czułam tez 2 razy ze jej nie było. po roku obserwacji doszlam do wprawy :) tzn tak mi sie wydaje hehe
 
ja akurat tez tak mam ze w dniu owulki i dzien przed boli mnie brzuch gin potwierdzila z to owulka ale czytalam ze niektore kobiety boli przed owulka brzuch a niektore po i mowila mi gin ze nalepiej sie bzykac jak jest skok i dzien przed skokiem
 
Witam dziewczynki,

Dotka trzymam kciuki, będzie dobrze.
K-rolcia serdeczne gratulacje
A co tam u testująych?

Ja dzisiaj zostaję sama do niedzieli.
Miłega dnia Wam życzę.
 
reklama
dotka trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze;)
K-rolcia wielkie gratulacje, ja jeszcze niestety jestem przed;/
malami nie testuj wczesniej, to tylko niepotrzebne stresy
amalfi pracusiu, ja tez chce czystych okien, ale czasu brak. narazie posprzatalam cala reszte;)
devi trzymam kciuki za mikoljakowy prezencik;)
oczkujaca wpadaj czesciej jak bedziesz mogla!!;)
malinowy sen moze w tym cyklu ow byla wczesniej, albo jest teraz i po prostu jej nie czujesz..skoro staranka sa caly czas, to bedzie dobrze!
martamila a jak u Ciebie w tym cyklu;) ?

Dawno zadnej fasolki nowej nie bylo;(
Ja juz w pracy. Mnie znow boli jajnik, a dzis mam 30dc, takze zupelnie nie wiadomo, co to oznacza, a testowac chyba bede jednak w niedz najwczesniej, bo jutro nie ma sensu...
 
Do góry