reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Czesc kochane, u mnie narazie bez śniegu, ale ponoć jutro ma sporo spaść, oby im sie nie sprawdziły prognozy :p bo ja jeszcze nie mam kół w aucie zmienionych

Oczekusia widzisz przejrzałam Cie na wylot jak piszesz, mój Ty nocny marku :)
Miss najlepsza mikstura na noc to mleko + przecisnety przez praske ząbek czosnku, troszkę imbiru i troszkę kurkumy (przyprawy juz sproszkowane np z kamisa) + łyżka miodu, podgrzewać ale nie mocno gorące bo potem miód traci swe właściwości, na koniec przecedzić przez siteczko żeby czosnku sie pozbyć. A i moczyć 3 razy dziennie nogi w gorącej wodzie !!!

Chyba tym basenem się zaprawiłas

Ja juz po kawusi, oczyiscie coś słodkiego musiało być, czyli muszynek bo został mi ostatni kawałek.
A dziś po pracy zabieram się do robienia tego wafla z masą :)
 
reklama
Ja pije kawe wlasnie probuje sie obudzic jakos. Nie wiem co pisac, przysiegam. Weny brak. @ trwa, nic sie nie dzieje w tym cyklu jeszcze. Mojego tez jeszcze nie ma wiec i tak za wiele bym nie podzialala hehe nawet gdybym plodne miala
 
Dziewczyny trzymajcie jutro za mnie kciuki ide popoludniu do gina na usg zobaczyc czy torbiel sie wchlonela. Oby tak bo nie chce lykac horonow ani tym bardziej zadnych operacji miec
 
Witam Was kobietki, ciężko nadrobić kilka dni więc przejrzałam tylko trochę tego co tu napisałyście. :) Nie było mnie, ale muszę się wam pochwalić czemu :) w środę miałam obronę i teraz jestem Pani MGR INŻ. ;D tak więc wszystkie stresy za mną, mogę teraz dalej starać się o dzidziusia a jak wiadomo bez stresu łatwiej :) obecnie mam 9 d.c (2 cykl z Clo)
dotka - mi się kiedyś torbiel wchlonęła czego i Tobie życzę &&&
pozdrowienia dla Was i miłego dnia :)
 
Karolcia no to gratulacje ja mgr juz od półtora roku :) ale wiem co to za radosc :)
A duza ta torbiel mialas bo ja 4x4cm i nie wiem czy takie tez sie wchlaniaja calkiem czy tylko jakies male
 
dotka trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wchloniecie torbieli, bo kto jak kto, ale ja cie doskonale rozumiem
k-rolcia pani mgr
gratki za to, teraz juz z gorki ze starankami
 
reklama
Do góry