reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Devi napisała, że jest z Jagodna a to właściwie sąsiednia dzielnica.
A Ty Dotka w takim razie wpadaj na kawkę :-) A przy okazji - do jakiego gina z brochowa chodzisz?
U mnie nadal testy nie wskazują owulki i tempka też nie skacze, mam nadzieję, że to nie będzie cykl bezowulacyjny.
Wasze pieski cudne, ale ja też jestem raczej z kociar :-)
 
Ktoras mi pisala ze wlasnie jest z Jagodna, ale jako ze dopiero dolaczylam to jeszcze mi sie mylicie wiec sorka

Madzitka spr priv :)
 
Sliczne wszystkie pieski. Ja nie mam sie czym pochwalic...

Malwinka mnie tez tak w sumie pobolewa na @ i jestem podlamana, ale z drugiej str praktycznie tak samo boli jak sie zagniezdza zarodek [przynamniej mnie] wiec moze nie wszystko jeszcze stracone u nas...

A co do sushi, to ja nie przepadam. Nie odpowiada mi struktura glona na jezyku;p Zreszta nie lubie surowych ryb za bardzo...


witam was juz dzisiaj mnie nie boli brzuch ani @ nie ma
 
reklama
dziewczyny ja malo pisze,bo czuje się fatalnie..
ale staram się być na bieżąco,ale bym się położyla spać....a tu się nie da, bo córka rozbrykana:baffled:
więc mało pisze
 
Do góry