reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja nie testuje bo nie czuje zebym zaciazyla, czuje jakbym miala dostac @ albo juz dostala. Nie mialam zamiaru testowac, ja nie zajde szybko. O ile w ogole zajde!!! Przez duphaston moze mi sie przesunela, nie wiedzialam ze nie wolno go brac jak @ przyjdzie.
 
reklama
Witam wszystkie Staraczki - jeśli pozwolicie i ja chciałabym do Was dołączyć, od 2 miesięcy jestem Żoną a teraz jest pierwszy cykl, w którym staramy się o dzidzię.
Wiem, że nie zawsze jest to taka prosta sprawa, ale mam nadzieję, że staranka będą owocne, a jak nie to przynajmniej przyjemne :)
Trzymam kciuki za wszystkie testujące jutro i w najbliższych dniach!

Cóż mogę napisać o sobie - jestem z Wrocławia, po studiach otworzyłam swoją mała firmę i obecnie pracuję na własny rachunek. Od 2 miesięcy łykam folik, zrobiłam podstawowe badania i tyle... Mierzę też tempkę i od jutra chcę spróbować testy owulacyjne. Zobaczymy :-)
 
Bralam duphaston przez 10 dni. I w ostatni dzien jak mialam brac to @ przyszla i nie wiedzialam co zrobic i wzielam jeszcze tago duphka i przestalam krwawic, ostatniej tabletki juz nie wzielam. ale zamiast @ mam plamienia teraz.

malwinka ale to wszystko romantyczne, on tez cie kocha, nie spieprz tego!!!! Po 7 latach nie wraca sie tak szybko, po 7 miesiacach moooze, ale nie po latach!!!
Wiesz co ja nie mam zamiaru tego spieprzyć zobaczymy co będzie dalej
 
a ja nie wiem czy będę jutro testowała... dziś zrobiłam test i jest I (ale popołudniowy mocz)
mój małż zauważył, że mam większe piersi, takie nabrzmiałe...ciekawe co? ja w sumie sama nie wiem...
a jak się ma te plamienia przed @ i ten niski progesteron, to co to oznacza dla takiej staraczki jak ja?
Malwinka91 ciesze się, że tak wyszło ... powodzenia i miłego godzenia się, to w kłótniach jest najlepsze :D
 
Bralam duphaston przez 10 dni. I w ostatni dzien jak mialam brac to @ przyszla i nie wiedzialam co zrobic i wzielam jeszcze tago duphka i przestalam krwawic, ostatniej tabletki juz nie wzielam. ale zamiast @ mam plamienia teraz.

malwinka ale to wszystko romantyczne, on tez cie kocha, nie spieprz tego!!!! Po 7 latach nie wraca sie tak szybko, po 7 miesiacach moooze, ale nie po latach!!!

a ja nie wiem czy będę jutro testowała... dziś zrobiłam i jest I (ale popołudniowy mocz)
mój małż zauwazył, że mam większe piersi, takie nabrzmiałe...ciekawe co? ja w sumie sama nie wiem...
a jak się ma te plamienia przed @ i ten niski progesteron to co to oznacza dla takiej staraczki jak ja?
Martusia91 ciesze się, że tak wyszło ... powodzenia i miłego godzenia się, to w kłótniach jest najlepsze :D
Mój mnie ciągnie już do łóżeczka ale ja jak narazie nie mam ochoty jeszcze się kłaść.
On ogląda film a ja co mam patrzeć na film wole jeszcze chwile z wami popisać
 
anuszka ja nie mam pojecia, ja sie dowiedzialam ze musze uregulowac gospodarke hormonalna po tabletkach anty i temu lakam hormony, i jeszcze nie miewalam owulacji, pechole mi nie rosly. A co tzn wszystko to nie wiem, musialam zaufac mojej gince.
madzitka dzieki za dawke optymizmu, przyda mi sie, oj przyda...
malwinka
a ty czemu nie idziesz do swojego poprzytulac sie??? Ja bym sie poprzytulala ale jego tu nie ma, dopiero w niedziele sie poprzytulam
 
reklama
Do góry