reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Malwinka, nie przepraszaj, wygadaj sie, to dobrze robi ! Ja mysle ze sie ułoży wszystko.

tak poza tym, to czesc wszystkim ;-)

witam tez nowe staraczki, troche Was przybyło;-)

ja dzis dopiero co usiadłam i mam chwilke na nasze forum, cały weekend i dzisiejszy dzien w biegu, ale w miłym biegu wiec nie narzekam ;)

u mnie zaczynają sie płodne, ale w tym miesiącu mam zakaz bzykania :( jutro ide do gina po tabletki na mój niby stan zapalny... nie mam żadnych objawów, no ale niby cos tam jest nie tak i cały miesiąc spisany na straty :-(

Dziękuje kochana za pocieszenie
 
Malwinka, nie ma za co, ja wiem, że w zwiazku są gorsze i lepsze chwile, dużo dają wspólne rozmowy i umiejętnośc pojscia na kompromis. ja tez czasem sie z moim kłóce, potem sie porycze, on mnie przytuli, pogadamy i omówimy problem i jest ok ;)

ps. 7 lat jesteście razem??wow
 
Malwinka 7 lat to kawał czasu, myślę, że dacie radę i przetrwacie to!!! wszędzie zdarzają się gorsze chwile.... myślę, że każda z nas wie coś o tym....

m_sen szkoda...... :( no, ale zdrowie jest najważniejsze!
 
Malwinka91 no to dużo...
często się to wam zdarza?
mieszkacie razem?
my jesteśmy małż ponad rok, mieszkamy trochę ponad 4 lata, a znamy się też prawie 7 i też czasem jest ostro... ale nadal się kochamy
ja myślę, że nie ma ideałów ... nie ma miłości jak w filmach, to jest życie... pełne niespodzianek...
a ile masz latek jak moge wiedzieć?
myślę, że każda z nas wie coś o tym...
prawda to
 
Malwinka, nie ma za co, ja wiem, że w zwiazku są gorsze i lepsze chwile, dużo dają wspólne rozmowy i umiejętnośc pojscia na kompromis. ja tez czasem sie z moim kłóce, potem sie porycze, on mnie przytuli, pogadamy i omówimy problem i jest ok ;)

ps. 7 lat jesteście razem??wow
Tak 7 lat
Malwinka 7 lat to kawał czasu, myślę, że dacie radę i przetrwacie to!!! wszędzie zdarzają się gorsze chwile.... myślę, że każda z nas wie coś o tym....

m_sen szkoda...... :( no, ale zdrowie jest najważniejsze!
No ja mam taka nadzieje

Malwinka91 no to dużo...
często się to wam zdarza?
mieszkacie razem?
my jesteśmy małż ponad rok, mieszkamy trochę ponad 4 lata, a znamy się też prawie 7 i też czasem jest ostro... ale nadal się kochamy
ja myślę, że nie ma ideałów ... nie ma miłości jak w filmach, to jest życie... pełne niespodzianek...
a ile masz latek jak moge wiedzieć?
prawda to
Bardzo często nam się to zdaża mieszkamy ze sobą od 2 lat.
Ale jeszcze ślubu nie mamy już mamy wszystko wyszykowane co do ślubu w czerwcu 2011 będziemy małżeństwem.
Ja będę miała w styczniu 20 lat.
 
reklama
Do góry