reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Malwinka 91,czasem w życiu zdarza się kryzys. Pozwól opaść emocjom a zobaczysz, że na wszysko spojrzysz z innej perspektywy. Wszystko się ułoży. Spokojnie.
 
reklama
Malwinka 91,czasem w życiu zdarza się kryzys. Pozwól opaść emocjom a zobaczysz, że na wszysko spojrzysz z innej perspektywy. Wszystko się ułoży. Spokojnie.

Całkowicie się zgadzam.
Malwinka trzymam kciuki za dobre rozwiązanie sprawy;)
Wiecie co wam powiem przed chwilą zadzwonił mi dzwonek do drzwi poszłam otworzyć a tam mój Pawełek stoi spytał się czy może się znowu do mnie wprowadzić bo nie potrafi beze mnie żyć i się zgodziłam własnie mi robi herbatkę jestem w szoku.
Normalnie jak go zobaczyłam w drzwiach to się popłakałam bo jak nieraz się kłócimy to wraca dopiero po tygodniu lub po dwóch tygodniach. Ja go naprawdę kocham to moja pierwsza miłość.
 
Ostatnia edycja:
Jestem mężatką od 2004 roku i mam w niebie trzy aniołki, to mój cały dorobek. A no i ładny wiek 34 lata. Same sukcesy jak widzicie.:blink:

W tym miesiącu spróbowałam testów owu i biorę dostinex bo miałam problemy z prolaktyną. Wszystko było ładne w tym miesiącu, plamienie owulacyjne, dwie krechy na teście owu i seksik też ładny był. A wynik ....no cóż pożyjemy, zobaczymy. Po takim czasie już człowiek tak bardzo się nie stresuje.

Av teraz staram się wstawić suwak, ale zabardzo minie wychodzi. To nic jeszcze sobie powalczę.
Witam nowe dziewczyny i witam martamila, swoje przeszlas, a ja tu mialam juz kryzys na tym watku i widze ze nie jestem sama. Trzymam kciki za Ciebie, tu z nami na pewno ci sie uda, wszystkim nam sie uda....

A ja coz dalej nie mam @, plamienia z czerwonych zmienily sie w brunatne takie!!!! I @ ani widu ani slychu. Nic nie kapuje bylam pewna ze dostalam w niedziele rano, przeciez umiem rozroznic plamienie od malpy!!!! O co biega???
 
Z tymi plamieniami to same utrapienie, czasami tak jest. Wredna @ żeby nam dokuczyć tak się rozpędza. A jak u Ciebie z poziomem progesteronu. Niski czasem powoduje plamienia przed @.
 
Malwinka no to super :) to porządnie się dzis pogódźcie ;)
ja zmykam, bo śpiąca jestem.......
jutro dzień testów, więc czekam od rana na dobre wieści!!!! powodzenia dla testerek!!!!!
buziaki
 
Bralam duphaston przez 10 dni. I w ostatni dzien jak mialam brac to @ przyszla i nie wiedzialam co zrobic i wzielam jeszcze tago duphka i przestalam krwawic, ostatniej tabletki juz nie wzielam. ale zamiast @ mam plamienia teraz.

malwinka ale to wszystko romantyczne, on tez cie kocha, nie spieprz tego!!!! Po 7 latach nie wraca sie tak szybko, po 7 miesiacach moooze, ale nie po latach!!!
 
reklama
Malwinka to za Ciebie trzymamy po jutrze, a jutro zdaje się, że dwie dziewczynki testują, oby owocnie;)

Amalfi a Ty jutro testujesz?? Czy w związku z tymi plamieniami nie?
 
Do góry