reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Amalfi, to ja poproszę o jakiś monolog Twój żebym miała rano co czytać, może być na gg ;p

teraz to już sobie idę, bo naprawdę nie wstanę

buziaki Amalfi suczko ;p
 
reklama
Walne jakis monolog ty sie o mnie nie boj hehe, bedziesz miala co czytac, ja nadala przed @ oficjalnie wiec wszystko mnie w......a!!!! Bylo widac chyba dzis ;-). do zobaczenia na gg
 
czesc kochan e- naskrobane widze naskrobane :-)


no masakra - ja mysle ze wrocławianki chodza po miscie i ulotki rozdaja o tym forum, zeby wszystkie zwrocławia zgonic tutaj, naprawde gang hahahahhahahhahhaha


witam nowe staraczki bardzo serdecznie i wiem ze bedzie wam tu dobrze bo mnie dziewczyny tez bardzo miło przyjeły
Kazda z nas ma za soba jakis bagaz niestety i musimy sie uczyc z nim zyc i dalej do przodu:-)

Witaj scaarletko słonce i jak zawsze brzuso całuje - bałwanku :-)


Ja niedawno z pracy wróciłam, zaraz uciukam do lozia bo jutro na rano

Amfali, nie wiem dlaczego tak ci sie @ pochrzaniła, ja mam zawsze kilka dzien przed takie brazowe, to u mnie norma a potem @ na calego ;-), takze trzymam kciuki zeby i u ciebie przyszła, zeby było mozna nowy cykl zaczac

Dora lece spac

pozdrawiam wszystkie i lekturke mam nadzieje jutro dostane

papatki
 
Dzień Doberek
Ja już w pracy i chyba czas na jakąś małą czarną z mleczkiem bo jakaś senna jestem,za oknem tez nieciekawie.Dzisiaj już wtorek,jeszcze tylko jutro i tydzień pracy z górki;-)
A jaki dzionek zapowiada się u Was?? :-)
 
Witajcie, ja juz po kawusi z ciasteczkami. Wczoraj mój zmienił mi kółka na zimowe wiec mam nadzieje będę bezpiecznie jezdzic. Już czuję nadchodzącą zimę. Oprócz tego jestem mega nerwowa i płaczliwa, dziś ostatni dzien luteinki i czekam na okres. Brzuszek od ponad tygodnia na zmianę boli i nie boli, a okresu brak. Sucho...
No nic miłego dzionka każdej życze!
 
cześć Kochane

witam nową Staraczkę z Wro:-)
faktycznie gangWRo się rozrasta:cool:
oczekująca pewnie jest tak jak piszesz,laski zaczepiają przechodzące baby i wciskają im ulotki o BB :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

amalfi
moze Ci sie @ rozkręca?? tylko powoli przez to że duphka brałas?
w każdym razie obserwuj te plamienia bo może one wcale nie okresowe?
Bigchild to jutro powinnaś zrobić test,jesli wyjdzie druga krecha to bierz dalej luteinę.
a pewnie płacz/nerwowość może być przez lutkę

a co Wy wszystkie takie Cykory....żadna testu nie bedzie robić..:no::no:
 
cześć Kochane

witam nową Staraczkę z Wro:-)
faktycznie gangWRo się rozrasta:cool:
oczekująca pewnie jest tak jak piszesz,laski zaczepiają przechodzące baby i wciskają im ulotki o BB :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Hehe;p

amalfi moze Ci sie @ rozkręca?? tylko powoli przez to że duphka brałas?
w każdym razie obserwuj te plamienia bo może one wcale nie okresowe?
Bigchild to jutro powinnaś zrobić test,jesli wyjdzie druga krecha to bierz dalej luteinę.
a pewnie płacz/nerwowość może być przez lutkę

a co Wy wszystkie takie Cykory....żadna testu nie bedzie robić..:no::no:
Właśnie, właśnie, tyle osób miało testowac, a tu cisza;/ czekamy na dobre wieści!!

normalnie dyskryminacja ;p tylko jak nas opuścicie, to zostanie Was garsteczka ;-);-)

Hehehe no pewnie, dlatego zostajemy;D

Walne jakis monolog ty sie o mnie nie boj hehe, bedziesz miala co czytac, ja nadala przed @ oficjalnie wiec wszystko mnie w......a!!!! Bylo widac chyba dzis ;-). do zobaczenia na gg

Czekamy na monolog, bo dzień się zapowiada sennie...

Dzień Doberek
Ja już w pracy i chyba czas na jakąś małą czarną z mleczkiem bo jakaś senna jestem,za oknem tez nieciekawie.Dzisiaj już wtorek,jeszcze tylko jutro i tydzień pracy z górki;-)
A jaki dzionek zapowiada się u Was?? :-)
Hejhej witam z rana!
U mnie do końca tyg jeszcze daleko- bo koniec standardowo w pt, a wyczekiwane tesstowanie w niedz...o ile do wtedy dotrwam. A dzień senny i deszczowy, przyda się kawa/mocna herbata i szarlotka;D

BigChild u mnie tak samo z brzuchem, tylko jeszcze jestem przed terminem @..... nie wiem o co chodzi.
 
Ostatnia edycja:
Ja juz robiłam test w zeszły piątek, czyli 30 dc.... Fakt ze po odstawieniu tabsow ostatni cykl byl cos koło 35 dni.
Ale kurde od mojej domniemanej owulacji po 2 tyg powinno byc krwawienie albo pozytywny test i nic.
Totalne zero.
 
Ja juz robiłam test w zeszły piątek, czyli 30 dc.... Fakt ze po odstawieniu tabsow ostatni cykl byl cos koło 35 dni.
Ale kurde od mojej domniemanej owulacji po 2 tyg powinno byc krwawienie albo pozytywny test i nic.
Totalne zero.

Kochana, no to nie wiem, może powtórz test np 35dc, mi test 31dc wyszedl praktycznie niewidoczny, a dzien i dwa dni pozniej juz byl normalny.. ja tez nie wiem jak u siebie liczyc, bo po poronienu mam jakies dluzsze cykle niz mialam zawsze,ale licze do 31/32dc i w razie co testuje!
 
reklama
bigchild 14 dni fazay lutealnej to raczej test powinnien juz pokazać wynik pozytywny jelsi bylabyś w ciazy.jak przeglądałam kieydyś wykresy ciążowe to tak u ponad 80% kobiet ciąża wychodziła w 12-15 dnia fazy lutealnej...
może owu Ci się przesuneła??
a może przez luteinę Ci się wydłużyl cykl??
bo wiesz,że jak będziesz ją brać to @ nie przyjdzie.

wg mnie nie jesteś w ciaży,albo druga opcja- owu Ci się przesunela
 
Ostatnia edycja:
Do góry