reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ja nie testuje bo nie czuje zebym zaciazyla, czuje jakbym miala dostac @ albo juz dostala. Nie mialam zamiaru testowac, ja nie zajde szybko. O ile w ogole zajde!!! Przez duphaston moze mi sie przesunela, nie wiedzialam ze nie wolno go brac jak @ przyjdzie.
A może jednak, nie czujesz a się uda, życie płata figle;)

Witam wszystkie Staraczki - jeśli pozwolicie i ja chciałabym do Was dołączyć, od 2 miesięcy jestem Żoną a teraz jest pierwszy cykl, w którym staramy się o dzidzię.
Wiem, że nie zawsze jest to taka prosta sprawa, ale mam nadzieję, że staranka będą owocne, a jak nie to przynajmniej przyjemne :)
Trzymam kciuki za wszystkie testujące jutro i w najbliższych dniach!

Cóż mogę napisać o sobie - jestem z Wrocławia, po studiach otworzyłam swoją mała firmę i obecnie pracuję na własny rachunek. Od 2 miesięcy łykam folik, zrobiłam podstawowe badania i tyle... Mierzę też tempkę i od jutra chcę spróbować testy owulacyjne. Zobaczymy :-)
Dzięki za kciuki;D przydadzą się!

ooooo tym milej witam, mamy tutaj mały wrocławski gang, a właściwie mafię :D
Ja to już się zaczynam Was bać.. jak jeszcze ktoś z Wroc przyjdzie, to ja założę oddzielny wątek dla pozostałych z reszty świata;p
 
Ja się żegnam powoli, czas spać, niestety rano pobudka;/ fajnie że dużo nowych staraczek- będzie dużo nowych fasolek po prawej stronie;D
 
Ja jutro wolne mam, wiec tez nie spie. Jutro sie wszystkie wstawcie na forum , bo nie bede miala co robic, obiad ugotowalam dzis na jutro i ciasto tez upieklam na jutro, zeby miec caaaaaly wolny dzien
 
reklama
Do góry