reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sorki ale ja się na śluzach zupełnie nie znam:confused:nigdy się nie zastanawiałam który jest jaki i co i jak, teraz nie mam zbyt wiele śluzu, nie miałam też te 2 tygodnie temu więc niewiele pomogę!:sorry2:
 
reklama
Witam dziewczyny!:)
Ja też jestem rocznik 86 :) także cieszę się, że nie jestem tu sama. Bo w tych czasach wydawałoby się, że do dość wcześnie na starania o dzidzię... ale ja tam chcę od dawna, więc dlaczego zwlekać? :)

więc.... podaję przepis na ziółka :D

Stwierdziłam, że chyba sama zacznę je stosować już w tym cyklu:p

ZIOŁA NA NIEPŁODNOŚĆ



Należy przygotować mieszankę ziół według poniższych proporcji:

1. Kwiat rumianku - 50 g
2. Liść pokrzywy - 50 g
3. Ziele dziurawca - 50 g
4. Ziele lebiodki - 50 g
5. Ziele macierzanki - 50 g
6. Ziele rdestu ptasiego - 50 g
7. Kwiat nagietka - 20 g
8. Ziele ruty - 20 g
9. Ziele nostrzyka - 20 g


ZASTOSOWANIE - DOTYCZY OBOJGA MAŁŻONKÓW !!!


- Jedna czubata łyżeczka ziół na jedną szklankę wrzątku.

- Zalać wrzątkiem i parzyć przez pół godziny.
- PIĆ CODZIENNIE !!! - wieczorem, po jednej szklance !


DODATKOWE ZALECENIA w CZASIE TRWANIA KURACJI – BARDZO WAŻNE!!!


- Bezwzględnie odstawić alkohol i napoje gazowane!

- Rzucić palenie (lub przynajmniej znacznie ograniczyć).
- Pić codziennie siemię lniane lub jeść dużo nasion lnu.
- Jeść nasiona słonecznika, dyni, kiełki pszenicy (zawierają wit.E)
- Jeść dużo warzyw, owoców i surówek.
- Można dodatkowo pić nalewkę propolisową (1 łyżeczka dziennie / lub raz na 2-3 dni).

Kurację stosować do pół roku.

Jeżeli po tym okresie kuracja nie przyniesie skutków, należy przerwać picie ziół na 3-4 miesiące, zachowując cały czas dodatkowe zalecenia.
Po okresie 3-4 miesięcy picie ziół należy wznowić.
[FONT=&quot]Kurację powtarzać aż do skutku.

[/FONT]
 
Dzięki lilly za przepis ziółkowy. Ja dziś byłam w sklepie i szukałam coś na niepłodność, ale nie mieli gotowej mieszanki. Jutro przejdę się po innych sklepach i kupię wszystkie z tej listy. Co do wiesiołka to on działa dopiero od drugiego cyklu więc trzeba go brać dłużej.
Ja jutro zaczynam działać z ziołami swój nowy grudniowy cykl... mam nadzieję, że ostatni starankowy :-)
 
niezła mieszanka tych ziółek, na pewno nie zaszkodzi :)
ja mam meeega wstręt do ziół, jak była mała, to kazali mi pić jakieś mieszanki na nerki, fatal, pamiętam ten smak do dziś i do dziś nie piję ziół, palić też nie palę hehehe ;p
 
Ja spalilam kiedys pol grama, ale ze nie pale nawet fajek, to nie umialam sie zaciagac i nic z tego nie bylo. Dlatego pol grama az zmarnowalam. I to byl moj jedyny raz. Poza tym to sie ciesz ze tu jest zakaz palenia w miejscach publicznych. W Polsce tez od wczoraj hehe
 
ja czasami sobie fajkę zapalę, ale wyłącznie na imprezie, przy drinku, teraz już sobie nie zapalę, bo tak jak piszesz, zakaz jest, no i dobrze, nie będzie mi się chciało wychodzić i palić
a trawy nigdy nie paliłam, jakoś mnie nie ciągnęło, bałam się, że jakąś głupią fazę załapię
 
Witam dziewczyny!:)
Ja też jestem rocznik 86 :) także cieszę się, że nie jestem tu sama. Bo w tych czasach wydawałoby się, że do dość wcześnie na starania o dzidzię... ale ja tam chcę od dawna, więc dlaczego zwlekać? :)

więc.... podaję przepis na ziółka :D

Stwierdziłam, że chyba sama zacznę je stosować już w tym cyklu:p

ZIOŁA NA NIEPŁODNOŚĆ



Należy przygotować mieszankę ziół według poniższych proporcji:

1. Kwiat rumianku - 50 g
2. Liść pokrzywy - 50 g
3. Ziele dziurawca - 50 g
4. Ziele lebiodki - 50 g
5. Ziele macierzanki - 50 g
6. Ziele rdestu ptasiego - 50 g
7. Kwiat nagietka - 20 g
8. Ziele ruty - 20 g
9. Ziele nostrzyka - 20 g


ZASTOSOWANIE - DOTYCZY OBOJGA MAŁŻONKÓW !!!


- Jedna czubata łyżeczka ziół na jedną szklankę wrzątku.

- Zalać wrzątkiem i parzyć przez pół godziny.
- PIĆ CODZIENNIE !!! - wieczorem, po jednej szklance !


DODATKOWE ZALECENIA w CZASIE TRWANIA KURACJI – BARDZO WAŻNE!!!


- Bezwzględnie odstawić alkohol i napoje gazowane!

- Rzucić palenie (lub przynajmniej znacznie ograniczyć).
- Pić codziennie siemię lniane lub jeść dużo nasion lnu.
- Jeść nasiona słonecznika, dyni, kiełki pszenicy (zawierają wit.E)
- Jeść dużo warzyw, owoców i surówek.
- Można dodatkowo pić nalewkę propolisową (1 łyżeczka dziennie / lub raz na 2-3 dni).

Kurację stosować do pół roku.

Jeżeli po tym okresie kuracja nie przyniesie skutków, należy przerwać picie ziół na 3-4 miesiące, zachowując cały czas dodatkowe zalecenia.
Po okresie 3-4 miesięcy picie ziół należy wznowić.
[FONT=&quot]Kurację powtarzać aż do skutku.

[/FONT]
Hej mam pytanie czy ten przepis naprawdę działa????
 
a tak jeszcze poszukałam i ten zestaw ziół to mieszanka nr 3 ojca Sroki. A czy dział to się okaże :-) za miesiąc mam nadzieję :-)
 
reklama
Do góry