reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
nie wytrzymałam... wczoraj wieczorem kupiłam test... godzinę temu zrobiłam...
kontrola mocna... a druga kreska nieco słabsza... ale jest....

niesamowite........... :-D nie wiem... nie mogę uwierzyć...... :-D wow :-D :szok:
 
Aaaa normalnie aż mnie ścisło w żołądku!! Gratulacje. Tym mocniej sie emocjonuje bo jesteśmy równolatkami.
Ja tez chce testowac, ale chyba pojde od razu na bete by nie mieć znowu niepewności.
Mam rozpulchnioną macice, powiekszone wargi, odczuwam bol piersi, brzuch nadal wzdety. Aha i bialy sluz. Okresu nie widac.
Ale boje sie testowac i rozczarowac...
 
BigChild dziękuję... jeszcze to chyba do mnie nie do końca dotarło.....

czyli już minął dzień planowanej @ i nie się nie pojawiła??? to rób test :))
 
Okres spoznia sie 2 dni, ale ostatnio spoznial sie 2 tyg i nic, stad moje dziwne nastawienie.
A dzis jade ogladac moja kuzyneczke, mam byc jej mama chrzestna.... Sie napatrze i namacam malenstwo:D


Ela, to twój pierwszy cykl staran prawda? I jaki owocny... Normalnie super szok:D
 
podziwiam cierpliwość :happy2:ja jak widać do cierpliwych nie należę :happy2:

tak, to mój pierwszy cykl starań :happy2: wow i chyba jak na razie ostatni :-D
 
wow ela ale wiadomość!!! super wieści...
patrycjaa wszystko bedzie dobrze...trzymam kciuki za pierwsze usg:)

my też gadamy podczas sexu o dupie marynie...

dziś moja temp 37,00....
 
Heh my róznie, czasem gadamy, czasem nie.
Ela pomecze Cie troche pytaniami :-D Jak się czujesz? I co Cię tknęło żeby zrobić test przed terminem?
 
reklama
a męcz ile wlezie :-)

moja wrodzona niecierpliwość skłoniła mnie do zrobienia testu ;-)
jedyne co to chyba z tydzień temu miałam jednodniowe plamienie, a nigdy nie miałam plamienia w trakcie cyklu, być może to było właśnie plamienie implantacyjne :-)

a teraz tak od 2 dni boli mnie brzuch na dole, jak przed okresem. Tyle, że ja zawsze mam regularnie i jeśli okres w niedzielę miał być to najwcześniej w czwartek powinien zacząć pobolewać, a nie w poniedziałek :happy2:

a poza tym za bardzo się stresowałam już i stwierdziłam, że jak będzie ujemny to nastawiam się na @ i najwyżej będzie niespodzianka, nie mogłam znieść niepewności...

dziś obudziłam się o 4:30 z pełnym pęcherzem i się zastanawialam czy 4:30 to już rano, bo kazali rano ;-) głupie myślenie, ale przyczekałam do 5:30 :-) o 5:40 mierzyłam czas - te 3 minuty :-) patrzę.... kreska i dwie kreski :-)

Zdjcie0385.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

czy też widzicie tu 2 kreski??? bo może mam jakieś urojenia??? :szok:
 
Do góry