reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

malwinka ja tez nie wiem, moze robia dzieci hahaha. to zaraz wroca z doswiadczenia wiem ze to dlugo nie trwa, dluzej leze po bzykanku na brzuchu
 
reklama
Ja sie nie bzykam ale umartwiam sie nad moim mgr-em :/ Musze go napisac jak najszybciej zeby napewno sie obronic w czerwcu (no chyba ze polece gdzie na sesji tfu,tfu). I tak pisze jedno zdanie na godzine :/

Ja za małolata a w sumie za nastolatki poplałam i papieroski i trawke czasmi. Ale odkąd jestem z P. nic takiego w ustach nie miałam...teraz to ja już przyszła Matka Polka jestem ;)
 
bafinka jest juz w szpitalu. narazie pobierali jej krew, chca sprawdzic jej wszystkie hormony, dziewczyne w sali ma nie za fajna.w piatek ma wyjsc.pozdrawia Was wszystkie.
 
Ja od 40min jestem po bzykanku ale nie moglam Was powiadomic bo moj se usiadl obok mnie hehe
Czyli tak jak mowilam nie trwalo dlugo.
bafinka
pozdrawiam Cie rowniez
 
Hej!!!!!!!!!!!!

ELA mój śluz wygląda hmm w sumie to normalnie aczkolwiek teraz nie wiem bo biorę luteinę dopochwowo i ciągle się mnie leją kawałki nierozpuszczonej tabletki:-) przepraszam za dosłowność:-) ale jak nie brałam to było go na prawdę bardzo dużo, raz był biały, na drugi dzień przeźroczysty:-) mam nadzieję, że pomogłam:-)

przepraszam dziewczyny, że mało się odzywam, martwię się bo nie mam objawów żadnych, ostatnio lekko plamiłam ale juz na szczęście plamienia nie występują i mam nadzieję, że tak zostanie, za 8 dni mam USG więc się wszystko okażę! trzymajcie kciuki prosze za moją fasolinkę! poza tym mam dużo leżeć i odpoczywać. MĘŻulo lta koło mnie ciągle i strasznie o nas dba:-)

widzę, że pierwsza będzie testować ANNA już za 2 dni!!!!!!!!!!! trzymam mocno kciuki na prawdę!!!!!!!
 
Patrycjaa- czyli rzoumiem, że ciąza potwierdzona już przez ginka i teraz tylko czekacie na pierwsze foto fasolki?? Wyliczył ci już termin porodu??
 
Devi ciąża potwierdzona na testach tylko bo gin powiedział, że on teraz nie chce tam grzebać przepraszam za takie dość brzydkie wyrażenie bo powiedział, że i tak nic będzie widać bo za wcześnie a 24.11 to już coś zobaczymy i teraz nie chcę ingerować tak środku by plamienia sie nie powtórzyły:-) wszystko okażę się 24 o 18:20... termin porodu mam na 20 lipca to takie wtępne wyliczenia, wszystko dowiemy się 24. I foto fasolki będzie:-)
 
reklama
Do góry