reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Devi faceci sa wygodni.moj jeszcze oczekuje zebym go wtedy piescila po sutkach.moj m jest b. dobrym kochankiem ale za b. leniwy.u nas od dluzszego czasu gra wstepna nie istnieje, on mysli ze jak mi powie ze chce sie kochac to otwieram sie tam na max.a potem dziwi sie ze mu sie trudno wchodzi i go boli penisek po sexie.

Kacha- podpsiuje sie pod każdym słowem. U mnie jest identycznie !!!!!
choć jak juz się zbierze w sobie i sie postaram to potrafi mnie po tylu latach jeszcze zaskoczyć :)

P.S. Moze z takimi sekretami przeniesiemy sie na bardziej ukryty grunt:ninja2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
BigChild o niczym innym nie marzę jak tylko o tym, żeby @ nie przyszła :happy2:

devi oo :happy2: a myślałam, że ja wcześnie za mąż wyszłam :happy2:

fajnie mieć kogoś w swoim wieku :-) ściskam moje rówieśniczki :-)
 
amalfi- ostatnia chodziś spac i pierwsza wstajesz :D

Dzień Dobry :) dziś 11dc powoli szykujemy sie do roboty :D
Tu mam inny czas godz wczesniej niz w polsce. To nie tak pozno chodze spac, 23.00 czasem o polnocy, a tu na forum chyba czas jest popieprzony
devi no to owocnych staran w tym cyklu.

Dziewczyny ale podjelyscie temat????? Zarumienilam sie jak czytalam. Zabawki i te sprawy, to chyba nie na tym watku hehe trzeba otworzyc nowy kwiatuszek otwieraj!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za przyjęcie;p

U mnie takie minimalne pobolewanie brzucha, ale nie chcę sobie nic wmawiać.. tak się zastanawiam kiedy powinnam testować. Zeszłym razem w 31dc miałam ledwo widoczną drugą kreskę, a cykle miałam po 29dni regularnie. Teraz po lipcu to cykle mi się wydłużyły do ok 31d, a ostania @ 28.10... co o tym myślicie?

Ja co parę godz tu wpadam, bo jestem w pracy od rana do wieczora;)
 
Witam was ja tam własnie wróciłam z prac i weszłam was poczytać ja tam dzisiaj źle się czuje strasznie mnie boli w lewej strony brzucha. i kochane może wy mi pomożecie bo nie wiem od 2 miesięcy śluz mam biały jak jajko i strasznie lepkie nie wiem czy to coś oznacza????
 
Dzięki za przyjęcie;p

U mnie takie minimalne pobolewanie brzucha, ale nie chcę sobie nic wmawiać.. tak się zastanawiam kiedy powinnam testować. Zeszłym razem w 31dc miałam ledwo widoczną drugą kreskę, a cykle miałam po 29dni regularnie. Teraz po lipcu to cykle mi się wydłużyły do ok 31d, a ostania @ 28.10... co o tym myślicie?

Ja co parę godz tu wpadam, bo jestem w pracy od rana do wieczora;)

Jak mialas 28.10, pierwszy dzien, mam rozumiec, to dokladnie tak jak ja, to co ty chcesz testowac niby???? A cykle masz dluzsze ode mnie i ja jeszcze nawet nie mysle o testowaniu. Teraz to se zrob test na owulacje moze Cie pobolewa na owulke, bo jak masz dluzsze cykle niz ja to kto wie, moze teraz jest, ja mialam wczesniej.

malwinka ja ci nie pomoge, to moze byc roznie, ja tez mam teraz bialy, w plodne mialam rzadki ciagnacy, to sie zmienia w czasie calego cyklu. A moze to choroba u Ciebie jakies grzybki, trudno zgadywac. A jak ty masz caly czas taki bialy od 2 miesiecy to idz do gina to ci zrobi jakis wymaz i sie dowiesz jaka bakteria Ci sie zagniezdzila i wyleczy, proste
 
Ostatnia edycja:
m_sen, paulina 8820
ja tez brałam wiesiołek i w pierwszym cyklu nic, a w drugim było już mokro że ho ho... więc może i u was tak będzie... nawet małż zauważył różnice i był szczęśliwy :D
moja kumpela brała wiesiołek, bo lekarz jej zalecił (miała mało śluzu) i w drugim cyklu zafasolkowała :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry