reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mayli ja też nie jestem specem w temp.mierzyłam tylko raz cały cykl- po prostu mi sie nie chce,rano mierzyć,bo budzę się o różnych porach. ale dzieki temp wiem,ze moja faza lutealna trwa 14 dni.
a masz rozpiskę tych temp. swoich?możesz napisać na wątku?
 
mayli ja też nie jestem specem w temp.mierzyłam tylko raz cały cykl- po prostu mi sie nie chce,rano mierzyć,bo budzę się o różnych porach. ale dzieki temp wiem,ze moja faza lutealna trwa 14 dni.
a masz rozpiskę tych temp. swoich?możesz napisać na wątku?

Oj kochana jeszcze rozpiskę byś chciała:-Dleń jestem i tyle. Na początkiu coś tam notowałam jak wachanie było większe z tej zwykłej tempki na ponad 37 bo uznalałam ze to ma sens, potem utrzymywała mi się jakiś tydzień codziennie między 37 a 37,3, jeszcze skok na dwa dni na 37,5 i teraz od tygodnia mam jak wół 37,1-37,2 (mam rtęciowy termometr więc cholera wie co tam jeszcze pop przecinku).
Faza Lutealna? rety wstyd powiedzieć ale ja nawet nie wiem co to :baffled:
 
Oj kochana jeszcze rozpiskę byś chciała:-Dleń jestem i tyle. Na początkiu coś tam notowałam jak wachanie było większe z tej zwykłej tempki na ponad 37 bo uznalałam ze to ma sens, potem utrzymywała mi się jakiś tydzień codziennie między 37 a 37,3, jeszcze skok na dwa dni na 37,5 i teraz od tygodnia mam jak wół 37,1-37,2 (mam rtęciowy termometr więc cholera wie co tam jeszcze pop przecinku).
Faza Lutealna? rety wstyd powiedzieć ale ja nawet nie wiem co to :baffled:

To ja Ci powiem tak :-) jak nie jesteś w ciąży to stawiam butelkę wina :-)
a jak jesteś to ja poproszę wiruski ciążowe w mega paczce wysłane specjalnie dla mnie :-)
Swoją drogą to masz silną wolę, ja bym już zrobiła ze 4 testy, przy takich temperaturach :-)
 
lilou83 aaa, to miłe ze ktoś o Wągrowcu słyszał hehe ;) a szukam juz czegokolwiek. najlepiej czegoś w biurze, ale skladam też CV na przedstawicieli i nawet do sklepów !! niestety mało kto wogole sie odzywa ;( tak nie mam ani pracy, ani dziecka hehe ;)
 
Cześć dziewczynki :-)
Kwiatuszek, ja też mam @, łączę się w bólu, kiedy wypada Ci owu ??

Mayli, noo kochana, ja mam nadzieję, że to jednak ciąża, podziwiam Cię, ja bym nie wytrzymała w takiej niepewności, aaale by było fajnie, pierwsza forumowa fasolka, później to już powinny się posypać lawinowo :-) a spóźniała Ci się @ kiedyś tak długo ??
 
reklama
To ja tez trzymam z calych sił kciukasy za fasolkę..oby to byl początek dobrej serii Ja dzisiaj robiłam tescik i juz pomału pojawia się tam kreseczka druga...i zaczyna mnie pobolewać brzuch...i sluz jakby troche innyy....zobaczymy... Dzisiaj nie mam siły na staranka, bo dopeiro wróciłam z Krakowa, miałam szkolenia w firmie..i po przejechaniu do domu praiwe 200km padam....








 
Do góry