reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A który to już dzień z podwyższoną temperaturą? Bo mi tu fasolka pachnie :-) ja bym robiła test :-) trzymam kciuki &&&

Hej, hej :-) ale mi dziś dzieciaki dały w kość. 1,5h pracy a głowa mi pęka... ledwo co daje radę i chyba się położe spać na 2 godzinki :-)

ach dziewczyny, ja jakoś nie wierzę a testu autentycznie boją się zrobić...głupie co?
Tak z tyłu głowy wiem ze to na pewno nie fasolka i może jeszcze kilka dni zaczekam:) internistka powiedziała żebym zaczekała z testem beta ale dziwna była i patrzyłam na mnie z rozbawieniem w stylu kolejna rąbnięta czeka na dziecko i sobie wymysla jakieś testy:szok:

Test robilam w 4 dniu spóźnienia wieczorem...dzisiaj 7:-)
tempka 37,2 ale zaczęlam mierzyć regularnie dopiero od tego cyklu no i cały czas mam taką podwyższoną więc to może być moja norma.
Boli mnie podbrzusze momentami tak na @ ciągle piję i latam do łazienki no i @ nie ma. Ale powiem szczerze ze wydaje mi się wew. że nie jestem, tzn. chyba bym czuła jakbym byla pewnie wiecie o czym mówię;-)

Anna_jesteś nauczycielką/przedszkolanką/opiekunką?
 
reklama
ach dziewczyny, ja jakoś nie wierzę a testu autentycznie boją się zrobić...głupie co?
Tak z tyłu głowy wiem ze to na pewno nie fasolka i może jeszcze kilka dni zaczekam:) internistka powiedziała żebym zaczekała z testem beta ale dziwna była i patrzyłam na mnie z rozbawieniem w stylu kolejna rąbnięta czeka na dziecko i sobie wymysla jakieś testy:szok:

Test robilam w 4 dniu spóźnienia wieczorem...dzisiaj 7:-)
tempka 37,2 ale zaczęlam mierzyć regularnie dopiero od tego cyklu no i cały czas mam taką podwyższoną więc to może być moja norma.
Boli mnie podbrzusze momentami tak na @ ciągle piję i latam do łazienki no i @ nie ma. Ale powiem szczerze ze wydaje mi się wew. że nie jestem, tzn. chyba bym czuła jakbym byla pewnie wiecie o czym mówię;-)

Anna_jesteś nauczycielką/przedszkolanką/opiekunką?


Jak masz taką temperaturę od 20 dni to jak dla mnie ciąża murowana :-) a tamten test może wyszedł negatywny, bo z wieczornego moczu. Ja bym jutro rano zrobiła test :-) Nie ma co się bać, ja co miesiąc czuję, że jestem w ciąży i lipa a ty może właśnie dlatego że nie czujesz to jesteś.
Ja jestem nauczycielką gimnastyki ogólnorozwojowej.
 
no zobaczę czy się odważę...jak nie będzie dwóch kreseczek to będę beczala...szkoda weekendu :) a jakoś czuję że to nie to...no nic, nie marudzę już;-D...mój M. też mi mówi zaczekaj...tak fajnie jest się pooszukiwać;-P
No a tempka w zasadzie od jakichś 18 dni (wcześniej nie mierzyłam bo to trzeba leżeć i czekać tyle minut a termometr mi ciągle wyjeżdża;-p)
super z tą gimnastyką, to się nie dziwię ze jesteś wykończona:)
 
mayli nie bądź dupa!
jutro rano zrób test! jesli masz od 18dni podwyższoną to fasola na 100%
czego się boisz? ja bym nie wytrzymała w takiej niewiedzy...

amalfi siedzę na tym wątku bo mi się tu spodobało:)
mam już 3 letnią piękną corę,a teraz chcę pięknego chłopczyka :p
tylko że to nie takie łatwe....ehhh

bylam na poczcie,odebrałam te testy i co? wQrwiłam się bo zamiast dostać 80szt to dostałam tylko 40 ...:crazy:
dla znajomej Czeszki maiłam połowę z nich...
przyszlam do chaty chcę do chłopa dzwonić,ale on nr tel.nie ma podanego w danych na allegro.napisałam maila i teraz czekam...:cool:

robin Hood
odezwij się,co tam słychać? wyjdź w koncu z lasu:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny! nie było mnie kilka dni a wy napisałyście tyle, ze kiedy ja mam to przeczytać?? ;)

mayli trzymam kciuki !

u mnie dzis 23 dc wiec jeszcze troche do testowania. znowu jak głupia nastawiam sie za bardzo i czekam, i pewnie sie rozczaruje.
do tego mialam przez 2 dni strasznego stresa, bo szukam pracy i bylam na rozmowie, która według mnie przebiegła dobrze, no ale niestety mnie nie wybrali :( dół 2 dni !! mam nadzieje ze to negatywnie nie wpłynie na to co sie dzieje tam na dole ;P
 
napisałam tyle i wszystko skasowałam;-/
malinowy sen: nie łam się, praca czasami rozdana zanim się rozmowy zaczną więc głowa do góry!Na pewno coś znajdziesz fajnego!

lilou83: wiesz po teście negatywnym który zrobiłam dwa dni temu miałam super deprechę, beczałam jak głupia aż się sama sobie dziwilłam ze mnie to tak ruszyło, więc teraz po prostu lepiej mi być w niepewności niż dowiedzieć się że jest jedna głupia krecha///po prostu nie czuję fasolki a mam przekonanie że bym czuła:baffled:
Pewnie się okarze że tempka nagle jutro spadnie a @ trzeba będzie zapraszam prochami, no nic muszę to jeszcze przemyśleć ale dzięki dziewczyny za &&& dla was też na weekendowe staranka:)
 
malinowy sen właśnie zoabczyłam,żeś z Wągrowca :D
moja psiapsióła ma chłopa własnie z tej miejscowości :)
nie wybrali Cię,więc niech żałują co stracili :p
a w jakiej branży szukasz roboty?

mayli widzisz to przeczucie o ciązy dziala w dwie strony,bo moja kumpela jak i pewnie my wszystkie starające się co miesiąc mamy przeczucie,ze jesteśmy w ciąży.
a jest zawsze to samo czyli @.
psycha robi swoje,może Ty nie chcesz nic czuć,żeby się nie wkręcać,żeby nie było rozczarowania i stąd piszesz że masz nos zatkany i nic nie czujesz....hhaha
ja Cię rozumiem,że sie boisz,ale do kiedy chcesz tak tkwić?? w tej niewiedzy?
 
Ostatnia edycja:
lilou ja po prostu wolałabym chyba dostać @ skoro mam nie być zafasolkowana. A tak zrobię test wyjdzie negatywny i będę się głowić czemu nie ma @ a dopiero na 16 mam wizytę i ginki.
Postanowiłam jednak ze jutro z rana zrobię test, oczywiście powiadomię o wynikach...chyba że przez smazmy nie będę widziała klawiatury:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry