reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam Was dziewczyny :) my też postanowiliśmy zostać Rodzicami :) ale jesteśmy na samym począteczku dopiero :) pierwsze "wykorzystane" dni płodne, owulacja na dniach albo nawet już :) bardzo jestem ciekawa.... może nam się poszczęści i uda się za pierwszym razem :D kto wie :)
 
reklama
hey
ja już po zakupach...najbardziej nie lubię wnosić tych siatek na 2 piętro...do tego jeszcze dziecko,które wchodzi/schodzi po schodach ostrożnie i trza patrzeć czy nie wyrżnie...

kacha ja Ci powiem,że mnie się już odechciało tego bzykania...nie lubię za często,mój m też nie,fajnie jest tak co 3 dni:) dobrze się się pisiura zregenerowała :)zrobię jeszcze dziś po południu TO i jak wyjdzie lipa to łyknę duphaston.
ela86 a no witaj Kobietko,mam nadzieje,że to bedzie twój ostatni cykl kiedy się starasz:)
pisz,czytaj zaglądaj do nas kiedy tylko możesz:)
anna a
jakie zawsze masz temp? jaka jest twoja startowa temp na początku cyklu?
mayli kurcze lecisz z nami w gumki,my od rana kciuki trzymamy a Ty nawet nie napiszesz....a idźź Babo!
idę robić kotlety
 
anna_
lilou83

dzięki kobietki :) ja niestety z tych niecierpliwych, już liczę dni do zrobienia testu ciążowego... 2 kreski - moje jedyne marzenie aktualnie :D
 
ela nie jesteś sama....ja też należę do klubu "niemogących długo czekać"
a kilka razy mi się zdarzyło,że @ się spóźniała,zrobiłam TC a za chwilę @ przyszła ...wtedy najbardziej była wkurzona,na siebie,że test niepotrzebnie był zrobiony..
bierzmy przykład z mayli:tak:

a mierzysz temp?
 
no nie, muszę przyznać, że nie mierzę... :/
mi z kolei nigdy się nie spóźnia, przesuwa się mozę o dzień - dwa, ale od pierwszego okresu zawsze miesiąc w miesiąc co 32-33 dni... mogłabym teraz trochę odpocząć od tej "okresowej systematyczności" :) co najmniej 9 miesięcy :D
 
ela ja też bym chętnie chciała odpocząć,ale widzisz wcale nie takie proste.
ktróry masz już dziś dzień cyklu? ja zawsze miałam co 30-32 a teraz mi się cosik poprzestawiało i ostatni cykl 36,a wcześniejszy 40 - szok nigdy takiego długiego nie miałam .
uzywałaś testów owul??
różnica w cyklach 1-2 dni wynika z jajników,bo na przemian one funkcjonują,więc owulacja też może być ruchoma 1-2 w przód/w tył
 
40 dni to faktycznie sporo....ja dziś mam 18 dzień cyklu... nie używałam.... nie mierzyłam temp, nie używałam TO.... lilou83 dołujesz mnie :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moja startowa tempka to tak ok. 36.50 dlatego uważam, że jestem w czarnej d*pie, bo ani okresu ani owulacji ani dziecka :-(
 
reklama
a ja co chwile tu zaglądam, żeby sprawdzić czy mayli sie pojawiła a tu nadal cisza ... ciekawość mnie już zjada pomału...
 
Do góry