reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ikasia- to dziś do łóżeczka odpoczywaj a weekend spędzcie na przytulania.

Dziewczyny, mam prośbe, jak piszecie w postach o robionych testach piszcie jaki test robicie bo czasami mi sie miesza u ktorej teraz czas na owulacyjny a u ktorej na ciazowy i mam problem z odpowiedzia:D
 
reklama
to ustalmy że TC - to skrót test ciążowy
a TO to test owulacyjny.....
mayli wiesz co jutro pierwsze zrobię? odpalę kompa i wejdę na forum,by sprawdzić jak tam twój wynik TC :)
trzymam kciukasyy.
Ikasia wrćóilaś z mojego pięknego miasta- bo ja rodowita krakowianka :)
chyba żadnej już nie ma,więc do jutra
 
No wlaśnie...czekamy na wynik TC :D

A ja dostałam @, chyba sie przestraszył że chce go wywołać i sam przylazł :) Zaczynamy wiec nowy cykl :)


Lece na uczelnie, bede wieczorkiem. Miłej soboty :)
 
ja też rano weszłam na forum,popatrzylam- nie ma TC więc se poszłam,żeby nie było,że siedzę cały czas to nic nie pisałam :D
teraz jestem taka aktywniejsza bo dziecię chore...zupa kalafiorowa już się robi,zaraz muszę jechać na mega zakupy- spożywcze raz na tydzień- ależ mi się nie chce

mayli nie trzymaj nas w tej niepewności
 
Mayli, no jak tam ??? nie trzymaj nas dłużej w niepewności :-)

ja jeszcze nadaję z łóżka, nie wyspałam się totalnie, zmieniają u nas na ulicy nawierzchnię i całą noc jeździły ciężarówy i skuwali asfalt, fatal jakiś.
 
Czesc kobietki. wczoraj sie nie odzywalam bo bylam w pracy do 15, potem poszlam do superpharm po testy bo sa promocje, udalo sie kupic test ciazowy pink za 5,99 i testy owulacyjne tez pink za 14,99-te testy maja niezle wziecie, bo wczoraj kupilam ostatnie opakowanie, a promocja zaczela sie od 4 listopada.zostalo jeszcze pare testow ciazowych a owulacyjne poszly.potem przyjechalam z mezem do domu, zjedlismy obiad i m mi zajal do wieczora kompa.ale jestem dzisiaj.zaraz sie biore za sprzatanie mieszkanka, potem pojade na zakupy spozywcze.nic mi sie niechce.
u mnie 11 dzien cyklu, temp. 36,4 ale do owulki chyba jeszcze jest czas.pitka ma sie juz lepiej, wiec na owulke bedzie jak nowa.
lilou gdzies czytalam, ze testy owulacyjne robic popoludniu bo wtedy jest wieksze stezenie hormonu LH.ja tak w ostatnim cyklu robilam i ta kreska testowa byla duzo ciemniejsza niz kontrolna.dzialaj kochana caly czas.zycze Ci owocnych staranek.
Mayli zrob ten test ciazowy, to juz 7 dni po terminie @, temp. wysoka, wiec jest szansa ze sie udalo, wiem ze sie boisz, ale chyba lepiej wiedziec na czym sie stoi niz caly czas rozmyslac o tym, czy sie udalo czy nie.to tez wykancza psychicznie.tylko rob test z rana.trzymam kciuki za tesciora.

Kwiatuszek Ty masz na jedno dobrze z tymi krotkimi cyklami,masz wiecej szans niz ja.jakby tak przeliczyc to na rok to ja o 3 proby mam mniej. ledwo Ci sie skonczy okres a juz owulka w drodze a ja czekam i czekam.dzis mam 11 dc a ostatnio owulka byla 21 dc, wiec jesli znow tak bedzie to mam jeszcze 10 dni. masakra.chociaz jakos przez te ostatnie dni wyluzowalam, juz sie tak nie spinam.pewnie zaczne szalec w trakcie i po owulce.a przed @to juz wogle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też miałam na dniach testować :-( no trudno, @ nadal nie ma temp dziś 36,54 więc zupełnie nijaka. W poniedziałek idę się umówić na wizytę u ginekologa. Będę chciała spróbować cykl z hormonami, jak się nie uda, to sobie chociaż cykl unormuje.
 
reklama
Do góry