reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

karola
Ciesze sie, ze sprawdzialas ten twardniejacy brzuch i ze bedziesz juz pod kontrola.
Ja przegapilam moj bezpieczny moment, bo nie wiemczy pamietasz, ze w 25tc trafilam do szpitala ze skracajaca sie szyjka, rowniez lekko otwarta... i skonczylo sie sterydami dla dziecka, pessarem i paroma innymi rzeczami... ale co najwaznijesze, finalnie donosilam do terminu i wszystko sie cudnie skonczylo :) Za Ciebie tez trzymam mocno kciuki :)

Magda
A co Ciebie? Jak sie czujesz Ty i mala ksiezniczka? Ile kupek dziennie? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A u nas to juz raj i szczescie :) Najtrudniejszy poczatek dawno za nami :) a ja zamienilam sie w potworna matke, co swiata poza swoja kruszynka nie widzi :) Oczywiscie jest najpiekniejszy, najcudniejszy.... i nawet jak placze to tak slicznie ustka wygina ;)

W zeszly czwartek Dawidek pierwszy raz wlozyl stope do buzi :)
A dwa dni pozniej zaczal sie przekrecac z pleckow na brzuszek, czym dostarcza mamie stresa, zarowno w dzien i wnocy. Bo np. potrafi obudzic nas o 3ciej nad ranem placzem, bo sie przekrecil na brzuszek i tak utknal... i wcale , a wcale mu sie to nie podoba
:-D

oto moj slodziak :)

//edytowano
 

Załączniki

  • IMG_4144.jpg
    IMG_4144.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_5315.jpg
    IMG_5315.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkowo, żeby nie było, że zapomniałam o staraczkach ;-)
Monisiu trzymam kciukasy jak już pisałam... Bedzie dobrze ;-) a co do stworów to podoba mi sie strasznie ten zielony :-p
Vin jaki Słodziak z tego Twojego Synusia, aż nie mogę się doczekać jak swojego zobaczę ;-)
A ja coraz bardziej sie ... kulam, plecy bolą, pachwiny tak jakby Mały naciskał, a wgl w nocy sie co chwile budzę, żeby sie przewrócić na bok, a co będzie dalej:szok:
 
Witam wieczorkowo, żeby nie było, że zapomniałam o staraczkach ;-)
Monisiu trzymam kciukasy jak już pisałam... Bedzie dobrze ;-) a co do stworów to podoba mi sie strasznie ten zielony :-p
Vin jaki Słodziak z tego Twojego Synusia, aż nie mogę się doczekać jak swojego zobaczę ;-)
A ja coraz bardziej sie ... kulam, plecy bolą, pachwiny tak jakby Mały naciskał, a wgl w nocy sie co chwile budzę, żeby sie przewrócić na bok, a co będzie dalej:szok:
 
śliczne Wasze skarby :tak:

a ja jutro boję się strasznie iść po wynik :-( boje się strasznie wyniku ... dobrze, że mąż w domu to chociaż przytuli i pocieszy :zawstydzona/y:
tak czy siak, dam Wam znać jak odbiorę wynik, tylko popołudniu bo tak mi kazali przyjść ... :wściekła/y:
 
reklama
Pyscku
Utulilam i wycalowalam od Cioci mocno :)
Jak wyniki? Caly czas mocno trzymam kciuki

Madziulek
Doczytalam, ze tez spodziewalas sie najpierw dziewczynki, a potem zaskoczenie :) Ja od zajscia w ciaze byla pewna, ze nosze Alicje w brzuszku, co potwierdzil lekarz w 8-9 tc :) no ale potem tuz przed wielkanoca na kolejnym usg okazalo sie, ze to jednak chlopak :)
Co ciekawe na poczatku przyjelam te informacje ze zrozumiem, ale potem przyszo rozczarowanie. Jak to nie Alicja? :)
Teraz patrzac na moje male serduszko smieje sie z tego jakie mialam watpliwosci :)

Magda

Ksiezniczka jest przepiekna :) I jak Ci pieknie nocki przesypia :) pozazdroscic tylko :)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry