reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Vin ja od początku czułam, że będzie Synuś, później lekarz nic na usg między nóżkami nie widział i się wkręciliśmy że będzie dziewczynka, a poźniej na połówkowym szok i jednak miłe zaskoczenie :) w sobotę znów idziemy na 3d/4d, aż się nie mogę doczekać :)
Moniaaa i jak wyniki?? Pisaj tu szybko bo paznokcie wszystkie zjem ;-)
Madziu Mała jest prześliczna :)
 
reklama
Ooo widzę, stara ekipa się zebrała:)
Pyscek trzymaj się! Kiedyś się w końcu uda!:)

Dawidek boski! I jak się śmieje! Cudo!:)
Zosi fotorelację śledzę na bieżaco i pokazuję nawet mężowi.

U nas szyjka się skróciła, zwolnienie do końca ciąży i nakaż leżenia...
 
Pyscek pod Twoim natchnieniem ja też coś uszyłam :)

1891194_3784592629251_2027664377_n.jpg
 

Załączniki

  • 1891194_3784592629251_2027664377_n.jpg
    1891194_3784592629251_2027664377_n.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 32
Cześć dziewczyny :)
dawno nie pisałam, byłam na usg dzisiaj (na monitoring owulacji chodzę) mam przyjść drugi raz w czwartek, i lekarz mi zalecił tak: dziś nie współżyć, jutro tak, i potem nie wiem czy dobrze zrozumiałam że we czwartek współżyć, ale w dniu usg? Chyba przed usg się nie powinno współżyć? Jak sądzicie?
Oprocz tego wyniki odebrałam tarczyca w porządku nie całe 2 , inne hormony wskazuja na niedomogę lutealną, i byc może bede brała duphaston.
 
reklama
Do góry