reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pyscek
Mocno, mocno tule :*******

Patuska
Hmm... gdzie bylam? Jakies same nudne rzeczy robilam :p jakis porod zaliczylam, milion zmienionych pieluch, no i przeprowaddzke :)
Ciesze sie, ze ta chwila wytchnienia, ktora sobie daliscie ze staraniami poprawila Wasze relacje z mezem. Najwazniejsze to nie zapomniec, ze Wy dwoje tez jestescie wazni dla siebie nawzajem. Wiem, brzmi jak banal, ale my tez to na nowo z mezem odkrywamy, bo ´pierwsze´ tygodnie z maluchem pozwolily nam calkowicie o tym zapomniec i liczyl sie tylko on. Teraz czas przypomniec sobie, ze dorosli tez musza poswiecac sobie uwage, milosc i czulosc :)

GosiaDr
Ile dniowe mialas cykle? I kiedy teraz testujesz? Moze pomysl o jakims wykresie na Ovufriend lub http://enpr.pl/, tak bedzie latwiej sledzic, w ktorym momencie cyklu jestes, nawet jak tempki nie chcesz mierzyc, to tam mozna poprostu oznaczac bole glowy, czy jajnikow, czy jakie witaminki/kwas foliowy bierzesz, a dni cyklu beda sie pokazywac :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny pomóżcie :( staramy sie z chłopakiem od roku i nic .... teraz 13 listopada mi sie zaczynają płodne ale pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie .... Już sie powoli załamuję :no:
 
jesteśmy za granicą więc tu badania by nas za drogo wyniosły ... bede dopiero na świeta w domu ale pobieramy się a wiadomo ze slub to wielki wydatek .... czytam duzo postów na różnych forach i mysle ze musze se olać narazie sprawe ze staraniem i moze coś wyjdzie ale weź tu olej jak czegoś pragniesz
 
pyscek powiem tak ponieważ to jest wszystko skomplikowane wyjechałam za granice i tu szybko przytyłam okres mi sie rozregulował masakrycznie od jakis 4 miesiecy mam regularny (sam sie uregulował utrzymuję równą wagę ) oszczędzam chłopaka do 14 listopada zaczynają sie płodne a jak wiadomo jak mu od dzis nie dam to będą lepsze plemniki tylko też dużo czytałam o tym zeby pupa w góre i nie dać uciec plemnikom ... moze teraz sie uda kurcze ale bym była szczęsliwa :)
 
reklama
Bry Kochane ;-)
Monia
przykro mi, porozmawiajcie na spokojnie, moze lepiej poczekac i moze lepiej podejsc bezposrednio do in vitro? Kurcze ja sie na tym nie znam, nie wiem ile kosztuje to wszystko, ale moze lepiej odlozyc i wyjsc z tym z pozytywnym skutkiem.. a noz moze w tym przyplywie chwil uda sie naturalnie, z calego serca Wam tego zycze :* :* :* :*
Kwiatuszku a Wy czekacie do nowego roku z kolejnym podejsciem??
Nowe staraczki witam i jak najczesciej udzielajcie sie zeby nasz watek nie zamarl :)
A wiecie co tutaj jakos cieplej i serdeczniej niz na majowkach, zawsze ktos pomoze, napisze, a tam taki natlok ze szkoda pisac..
A u mnie czas leci jak szalony :szok: Jutro mam wizyte, ciekawe czy mi cos juz powie kto mieszka w moim brzuszku, czy dopiero na swieta bede miala niespodzianke ;-)
A i macie fluidki prosto z brzuszka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zobacz załącznik 593615 ;-);-)
 
Do góry