reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no i jestem po pierwszej wizycie, mąż był ze mną, widzieliśmy na usg jak bije serduszko, wow, niesamowite wrażenie :tak::tak::tak::tak: wszystko jest ok, nasz Bąbelek ma 5 mm wielkości. Ciąża młodsza o tydzień, wg USG dziś jest 6t1d ciąży. Gin założył mi kartę ciąży.
Dostałam Luteinę tak na wszelki wypadek. Kolejna wizyta 10.12
 
reklama
hej dziewczyny mam pytanko .... wyliczyłam w kalendarzu dni płodne i kochałam sie z chłopakiem w tym najbardziej płodnym rano a oczywiscie staramy sie ... i tak wieczorem pojawiło mi się troche krwi nawet nie krwi tylko taki różowy ślad był o co tu moze chodzić ... czekam na odpowiedzi miałyście tak ? proszę o odpowiedzi
i z góry dziękuję

Ania po pierwsze witam :)

po drugie napisz który dc.. i czy już owulacja była :)

bo powodów może być kilka :)

buziaki :)
 
witam Magd.a :D
to był 15 dzien cyklu 10 dni po miesiączce ...

Karola1986-21 gratuluje ciaży
:) chciała bym i ja sie wkońcu móc pochwalić taką wiadomością :)
 
Ostatnia edycja:
witam Magd.a :D
to był 15 dzien cyklu 10 dni po miesiączce ...

Karola1986-21 gratuluje ciaży
:) chciała bym i ja sie wkońcu móc pochwalić taką wiadomością :)

Ilu dniowe masz cykle?

Wg mnie pobaraszkowaliscie za bardzo :) nic groźnego ;) po owu takie plamienie to mogłoby byc zagniezdzenie sie zarodka ;)

Pozdrawiam
 
Madziu kiedyś miałam nie regularne a teraz od paru miesięcy mam co 28 dni jak w zegareczku... utrzymuję wagę i okres mi sie uregulował :) tak podejżewam ale nie chce sobie na darmo nadziei robić ... pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :) buźka :*
 
reklama
Do góry