reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mi się też jutro nie chce iść do pracy, ale fajnie, że już poniedziałek za nami ;)

ja do długiego weekendu listopadowego się nie palę, jedziemy do teściów, bleeee ;p

Ania, nie wiem czy monitoring jest na NFZ, zadzwoń do swojej przychodni, sama jestem ciekawa :) ja w pt idę się badać, trzymajcie kciuki żebym nie dostała @ do wtedy, bo będzie lipa
 
reklama
lilou83 Ja nie wiem czy tal wcześnie mam owulacje...ale tak przypuszczam....dostałam 31 @, po 25 dniach, obliczyłam, że owulacja powinna była wystapić około 9-10 dc, a poopowiesciach mamy i bratowej, ktroe zaszły w ciążę praktycznie zaraz po okresie wole sie ubezpieczyć i zacząć okolo 6-7dc testowac na testach owulacyjnych...tak na wszelki Zobaczymy co z tego wyjdzie....

Tymczasem miłego dzionka...ja zmykam do pracy...niestety...ale dobrze ze dzisiaj juz wtorek i ten tydzien troszke krótszy








 
cześć Laski

Ikasia
możesz mieć tak wcześnie owulkę,a możesz mieć krótką fazę lutealną i wtedy nie dojdzie do zapłodnienia.zaraz po okresie można zajść wtedy kiedy ma się cykle 21 dniowe,albo i krótsze,to zdarza się,że kobiety jeszcze troszkę plamią (końcówka @) i mają owulkę.
ale piszesz,że miałaś cykl 25dniowy,to owulkę wg. mnie miałaś 12dc,wiec wszystko sa va bien (wszystko dobrze) :D
ja w tym cyklu żyję w nieświadomości bo nie wiem co i jak.ale dziś mam 17dc i jakoś specjalnie się nie zapowiada na owulkę ...może bezowulacyjny cykl tym razem?albo znowu przyjdzie dużo później.ostatnio miałam 21dc...zobaczymy

anna_ zadzwoń do przychodni,dowiedz się,bom też ciekawa.ja u swojej gin płacę za monitoring 20zł
 
Hej, hej :-)
Wszystko się wyjaśniło... mierzyłam temperaturę, mam 36.22, tak więc na pewno owulacji jeszcze nie miałam, pewnie na dniach dostanę...
Z dwojga złego lepiej być przed owulacją, niż w trakcie okresu, ale mimo wszystko nie jest dobrze. Co prawda spotkałam się z ciążą gdzie doszło do zapłonienia w 52dc, ale z drugiej strony to nie dobrze, że macica czeka na komórkę tak długo. No cóż w każdym razie mam naprawdę sporo śluzu płodnego, wiec działam dziś z mężem
:-)
 
Dzien dobry wszystkim
Ja kolejny dzien na clo ale dzisiaj pierwszy dzien staran hehe. Tak na wszelki wypadek, gdyby sie okazalo ze tak jak wyzej piszecie ze owulka wystepuje w najmniej oczekiwanym momencie.
Zapoisalam sie na monitoring od piatku, pierwszy raz w zyciu bede wiedziec dokladnie co sie tam ze mna dzieje.
 
Dzień dobry....widze, że dzeiwczyny rozkręcaja się w starankach :) i bardzo dobrze !!!! Trzymam kciuki za owoce Waszej miłosci ;)

u mnie po wczorajszym plamnieniu i bólach podbrzusza dziś nastała cisza....wszystkie objawy @ zanikły....podobnie miałm we wrześniowym cyklu i skończyło się na duphastonie by wspomóc @....oby tym razem @ jednak zechciała sama przylezc :/
 
reklama
Do góry