reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a ja juz po przytulankach jestem i lezalam po nich na brzuchu, a wlasciwie to zasnelam tak, teraz ogladamy film:-)
 
reklama
Hej kobietki.ja dopiero teraz sie odzywam bo dzis bylam w pracy, potem u tesiowej na obiedzie.jak przyszlismy to M zajal kompa i teraz go zwolnil wiec jestem. u mnie na razie bez rewelacji- mam 7dc.do owulki pewnie daleko.jestem jednak czujna bo mierze temp. ale na razie 36,7.mielismy sie dzis posexic ale cos zmeczeni jestesmy, wiec jutro zaszalejemy, jak ja to mowie bez zobowiazan, tylko dla czystej przyjemnosci.
Ja to lubie posexic sie wieczorem ale moj M nie jest wtedy w formie.wiec z reguly kochamy sie popoludniu.po stosunku leze z nogami do gory przez 30 min.potem leze 2 godz., zeby nie potracic speremki, a potem juz musze siku wiec wstaje.mi pielegniarki mowily, zeby nie wstawac od razu, nie biec do wc i nie myc sie.ale robie tak od dluzszego czasu i dalej nic.najgorsze jest to, ze te nasienie szybko wycieka i faktycznie dobrze jest to zrobic przed spaniem.my przed owulka kochamy sie co 2 dni a w trakcie owulki nawet codziennie, to zalezy jaka mamy ochote.po owulcejestesmy tak zajechani, ze 14 dni poscimy, czesto jednak nam sie chce przed moim okresem i zaraz po.

Anna pozno masz ta owulke, ale dobrze ze jest.wiec ostro dzialajcie.trzymam kciuki.ja chcialabym zeby u mnie tym razem owulka byla troche wczesniej bo takie dlugie czekanie mnie dobija.ja ostatnio mialam 21 dnia cyklu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mnie ta moja owulacja dobija na maksa :szok: no ale nic innego nie mogę zrobić jak powtóżyć staranka w tym cyklu, no i konieczna będzie wizyta u lekarza, bo to drugi miesiąc gdzie mam cykle 45dniowe. A dwa moje cykle to u innych 3 więc potencjalnie mniejsze szanse na dziecko :-(
 
u mnie też nie najlepiej...owulka jest ale @ nie ma :/ cieszyałbym sie gdyby to oznaczało ciąże niestety to raczej nie to....a gdy nie ma @ to nie ma nowego cyklu i nowych możliwosci :( No nic 15.11 wybieram sie do ginki choć trzymam mocno kciuki ze do tego czasu @ sama sie pojawi. Jak nie to czekaja mnie badania tarczycy, prolaktyna i progesteron i kolejne wspomagacze....OBY NIE
 
a mnie od dwóch dni brzuch ciągnie jak na @, a @ nie ma, już mógłby się rozkręcić, nie lubię tego czekania, chociaż w pt do gina miałam iść, no cóż najwyżej pójdę tylko pogadać, a nie badać się
 
Lilly, powinnam dostać 9-go, ale owu była w tym mc o tydzień wcześniej więc @ powinnam dostać na dniach, ostatnio odwołałam wizytę u ginki, bo też dostałam @, a jeszcze u niej nigdy nie byłam, chciałam żeby mnie zbadała, zrobiła cyto no i skierowała na jakieś badania przed instalacją
 
reklama
bafinka chyba w tym cyklu też nie mam :/
dziś jest 19dc i nadal pustynia :(
albo dostanę później albo wcale...
moje dziecko jest chora,na antybiotyku więc mamy siedzenie w domu.
bedę do Was zaglądać...
 
Do góry