reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mayli hehe mozliwe ze to objaw ciazy, kto wie...;-)
bafinka ja mam gorzej zapieprzam do pracy, ktorej nie cierpie, chcialabym zostac w domu i sprzatac sprzatac sprzatac...
Chce zajsc jak najszybciej zeby juz nie isc do tej syfiarni!!!!
 
:sad::sad: dziewczyny ja jestem załamana... ten gół brzucha i jajników to jest chyba jednak owulacja :-( właśnie badałam sobie śluz i jest rozciągliwy, przezroczysty. Ja już nie wiem co mam myśleć... muszę się wybrać do ginekologa i cos mi się wydaję, że bez hormonów sie nie obejdzie :-(
 
anna a ktory to twoj dzien cyklu? Czemu jestes zalamana? Sorry nie czytam was tak dokladnie, nie mam czasu tak za bardzo
 
hej dziewczynki :-)
ale dzisiaj śliczna pogoda, zaraz wyruszamy na cmentarz, także dzień zleci, a jutro znowu do pracy, buuuu

Amalfi, a gdzie pracujesz, że tak nie lubisz swojej pracy ?? ;p współczuję zasuwania w dzień wolny, znam ten ból, też tak kiedyś miałam, także trzymam kciuki za zaciążanie i możliwość niepracowania ;)

Lilou, co to za ciacho dobre pieczesz ?? pierwsze słyszę o takim

Anna, a który to dzień cyklu ?? dlaczego jesteś załamana ??

ja od jutra zaczynam akcję zdrowe odżywianie, bo ostatnimi czasy przytyło mi się i trzeba zrzucić kilka kg

Kurcze chyba zacznę podczytywać o tym mierzeniu temperatury, polecacie jakieś stronki ??

Miłego dnia dla Was !!
 
devi jak tam? przyszla @??

lilou- @ nie przyszła ale tempka dziś wyrażnie spadal wiec pewnie sie zbliża. I troche mnie podbrzusze zaczyna pobolweac wiec mysle ze na dniach przyjdzie

:sad::sad: dziewczyny ja jestem załamana... ten gół brzucha i jajników to jest chyba jednak owulacja :-( właśnie badałam sobie śluz i jest rozciągliwy, przezroczysty. Ja już nie wiem co mam myśleć... muszę się wybrać do ginekologa i cos mi się wydaję, że bez hormonów sie nie obejdzie :-(
anna- patrzac na Twój suwaczek dzisz masz 30dc...dobrze jest ustawiony?? Bo faktcznie na owu byłoby to troche pózno, ewnetualnie jutro kup test owulacyjny to jesli faktycznie to owu to powinien ci wyjasc jeszcze jutro pozytywny.

Ide myc głowe i zbieram sie na cmentarz...see you wieczorem albo jutro rano :)

julieet- ja polecam stronke 28dni. Masz u mnie w podpisie link do mojego wykresu temperaturek wiec sobie zerknij
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś mam 30dc, robiłam przed chwilą test owulacyjny i druga kreska wyszła bardzo, bardzo bladziutka, więc może to nie owulacja, ale śluz bardzo dziwny jak na koniec cyklu. Jade kupić termometr, może się coś wyjaśni, jak zmierzę tempkę. Później się odezwę, papa
 
reklama
Witam wszystkie.ja mam 6 dzien cyklu, od dzis znow zaczelam mierzyc temp. narazie 36,7 wiec pokrywa sie z ostatnim cyklem.ochotka na sex nam wzrasta, bo 2 tyg.poscilismy.tak sie zajechalismy w ostatnim cyklu ze mielismy juz dosc.z mezem ustalilismy, ze listopad to nasz miesiac, musi sie nam w koncu udac zaciazyc , innej opcji nie ma. jestesmy nastawieni bojowo.spadam jesc obiad.
 
Do góry