reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

donia i pyscek dam znac moze pyscek wam odrazu na neciku napisze co i jak ;-)
donia to ja trzymam kciuki by amelka wyszla wtedy kiedy chcesz ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a ja mysle jakos tak ze moja amelka sie nie bedzie spieszyc..
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie kochane po ponad tygodniowej nieobecności, tęsknił ktoś za mną?
to tak w skrócie, weekend z mężem nad morzem się udał, choć mieliśmy sporo do myślenia. Znajomi zdecydowali się wyjechać do Anglii, i namawiają nas na wyjazd. Mąż jest gotów wszystko rzucić i jechać a ja mam mnóstwo wątpliwości i jak na razie jestem na nie. Nad morzem było cudnie choć chwilami przerażająco, trafiliśmy akurat na cofkę, znowu morze nam ukradło dobre 1.5 metra lądu. Po powrocie byłam u lekarza, całkiem sympatyczny, nie badał mnie na odw... ale dokładnie, przeprowadzając cały wywiad. Mam zdrowej jajniki, podwozie też ok, najbardziej się cieszę, że torbiele w piersi nie rosną a nawet wygląda na to, że się ciut zmniejszyły. Dostałam skierowanie na rożne badania hormonów i mam zrobić to badanie z glukozą co większość z Was w ciąży musiała zrobić blee.
Na ten czas kiedy byłam u lekarza, gin nie mógł mi powiedzieć czy coś się tam zalęgło bo za szybko. Co prawda czuje sie inaczej ale co miesiąc mam inne objawy. Teraz jestem wiecznie głodna, swędzą mnie cycuchy, jak się za szybko zerwę do mam uczucie jakby coś mi się tam skurczyło i jajnik urwę. ale nie robię sobie nadziej. czekam na @ żeby porobić badania. Nawet nie wiem kiedy sie spodziewać @ po costangusie owulacja była tydz wcześniej niż zwykle (jeśli była na pewno) więc @ powinna przyjść wczoraj, jak na razie nie czuje się na @ zaraz zmykam do domu odespać nockę, do zobaczenia po południu
 
Siemka z rana :-)
Przyszłam się przywitać i zobaczyć jak cudownie wygląda mój suwaczek :-)
Mało z wami będę w tym tygodniu bo mam kupę roboty, a poza tym prawdopodobnie na dniach przyjdzie do pracy ten koleś co ma mnie zastępować, to ja go wpuszczę na kompa i niech tyra, a ja się będę opierniczała ;-)

Miq
fajnie, ze się wypad udał. A wyjazd do Anglii poważna sprawa, trzeba dokładnie przemyśleć.
 
Witacie kochane :-) strasznie dawno mnie nie bylo, ale co jakiś czas was po cichu podczytywalam :-) ale mimo wszystko bardzo was proszę o streszczenie wszystkich ciekawostek, które się ostatnio wydarzyły... jakies maleństwa juz zawitały na ten świat? jakies nowe malurtkie fasoleczki?
 
Cześć laseczki

Lamia kochana dziękuję za eska :*

Pyscek &&&&&&&&&&

Fasolka nie przemęczaj mi się za bardzo pamiętaj bo będzie po dupalku bicie, jak przyjdzie ten jelonek co ma cię zastąpić niech zapiernicza.

Żyję aczkolwiek ledwie, byle wytrwać do końca tygodnia i zrobić co do zrobienia. Potem już będę mogła na spokojnie pracować sobie.
 
Hej!
Wybaczcie moje zniknięcie, ale byłam przez dobre pare dni odcięta od świata W sumie nie wiem, co się stało, ale za kazdym razem jak chciałam wejść na neta, to udawało mi sie tylko stronę główną pooglądać.
Czy znajdzie się jakaś dobra kobieta, która w skrócie zrelacjonuje mi co sie działo jak mnie nie było?
A tak w ogóle to co u Was?
 
reklama
Witajcie po weekendzie!
Pyscku trzymam kciuki
A ja powtorzylam dzis tescik, bo dzisiaj termin @, i wyszly takie tłuściutkie krechy :-D Teraz kolejne dwa dlugie tygodnie wyczekiwania na wizyte u gina :-(
 
Do góry