reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pyscek :) jaka ładna temperaturka :tak: kiedy testujesz?

Atanku widzę, żeś w ferworze przygotowań ;-) ja dziś też zaczęłam wić gniazdko do końca. Wyłożyłam kosmetyki i Pampersy w kołysce i włożyłam nawet śpiworek w którym Amelcia będzie spała po powrocie. Chyba bym chciała żeby była z nami :tak:

Fifcia a Ty jak się masz nasza eatowa rodzicielko :sorry2:
 
donia no wyjete tylko zeczy ze strychu by wiedziec co zostało do wyprania bo tesciowa pierze a ja musze posegregowac bo mam juz komode wiec mozna by w koncu w nia powkładac ciuszki ;-) ale został duzy karton w ktorykm sa kocyki tez i spiworki i rozki 2 ;-) wiec troszke miejsca zajmuje ale jak sie wypierze to bedzie spokoj została tylko siatka z ciuszkami na strychu taka biedronkowa zielona duza z wiekszymi rozmiarami od 70 do 92 albo 98 nie pamietam ale ogolnie na ponad pol roczne i roczne dziecko ;-)

a jutro mam wizyte u poloznej na ktg i potem do ginka z medicovera mysle ze skomentuje wyniki wymazow i moze szyjke sprawdzi a jak sie uda to pojade do ginka przy okazji tego na nfz to moze dowiem sie ile wazy amelka ;-) bo ten robi usg a tamten nie...

pyscek&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
lilly a dziękuję, czuję się świetnie, niestety żadnych symptomów, że Amelcia się do nas szykuje :). A chciałabym w piątek urodzić, plisss

Atan to powodzenia na wizytach, daj znać koniecznie. Ja mam w piątek i na piątek mam termin porodu :sorry2:


A ta nasza Magd.@ naprawdę się obraziła? Ma ktoś z Nią kontakt?
 
reklama
Do góry