reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej dziewczynki
pyscek: na wstępie przykro mi że ci jedna krecha wyszła, nie wiem czy pocieszać ci i pisać ze moze jesze powtórz test czy już trzymać kciuki za następny cykl...<tulę >

magdalena:
no sliczny tówj maluszek, taki opalony no i ten twój nosek :-) i ma sliczne usteczka

danao: witaj , jak dawno cię nie było co słychać, jak starania wam idą, kiedy testujesz i w ogóle jak sie kobieto czujesz??

fasolka: o jak ci fajnie ty już masz siłę roboczą w pracy :-) tzn. wiesz ze juz ktos będzie a ja w wielkiej niewiadomej żyję, i się stresuję bo tyle roboty sie nazbierało, że szok :szok: nie wiem jak ja komuś to przekażę o ile w ogóle ktos szybko przyjdzie

neciuszka: hej żonko jak się masz, jak pisanie skończyłas ?Może coś ci pomóc i tak siedze w domu ;-)

fifka: a ty matko rodząca non stop co sie u ciebie dzieje, rodzisz, czekasz, ???? jak sie czujesz dzisiaj ?

Ael
: no wiesz te rózne metody wychowywania to czasmi są kontrowersyjne, bo z 2geij strony cięzko zostawić maluszka żeby sie wypłakał, patrzeć na jego łzy i słuchać jak szlocha, żeby go wyszkolić, ja sie sama zastanawiałm nad róznymi metodami i pewnie żadnej nie przyjmę tylko będę robiła jak czuję :tak:

miq:
cześć fajnie ze jestes już, no i wycieczkę mieliście fajną ja nad morzem jeszcze nie byłam nigdy

a ja juz jestem w III trymestrze czy dopiero za tydzień ???
Znowu sie nie wyspałam mam prawie każdej nocy pobudkę przed 2ga i do po 4 nie spię,
 
No to wiesz może coś ginekolog Ci powie na temat tej sytuacji... Nie którym dziewczyną też testy nie wychodziły na początku ciąży, dopiero później..
 
Ja Cię doskonale Pyscek rozumiem... staramy się prawie 10 m-c ale ja mam wrażenie jakby to trwało już kilka lat... W takich sytuacjach czas się strasznie wydłuża... a oczekiwanie doprowadza do szału....
My idziemy dzisiaj umówić się do kliniki leczenia niepłodności... mam chociaż nadzieje, że tam nam powiedzą coś sensownego... czy mamy szanse na dzidzie czy nie, i jakie jest rokowanie...
 
Pyscku tulę cię mocno moja droga... kurcze a co z tymi waszymi cyklami się porobiło... She też nie dostała @ robiła testy jeździła po ginach i dopiero w ten weekend @ dostała.... cykl trwał 63 dni :szok: (jeśli dobrze pamiętam...) @ o miesiąc się spóźniła....


Wysyłam wam moje drogie staraczki fluidki:

~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Główki do góry... musi się w końcu udać...




Ja jestem dzisiaj wściekła bo rano znowu dostałam skurczy a dzisiaj nie mój szpital ma ostry dyżur i nie ma miejsc żeby się choć do nich zapisać na KTG. Z tego myślenia o tym że trafie do innego szpitala który teraz jest w remoncie, łóżka na korytarzu... porodówka w jakichś zastępczych salach i itp... to aż mi skurcze minęły i twardo czekam choć do jutra :-D mój zaraz idzie do pracy a ja szukam sobie opieki zeby sama nie siedzieć dzisiaj... :zawstydzona/y:

Lamiav opowieść wyżej a III trymestr za tydzień :* od skończonego 28 tygodnia.



Mała rada ciężarówki! Nie liczcie jednak tych tygodni tak ze jestem np. w 28! a suwczek pokazuje 27 i 3 dni! Liczcie ze to 27 tydzień, bo później w szpitalu lekarze będą was cały czas poprawiać... liczą się skończone tygodnie, nie rozpoczęte.
 
Ostatnia edycja:
Fifka fluidki się przydadzą, bo wczoraj miałam owu i po seksiku z nogami do góry leżałam 1,5 godz... :-D


A ty biedna nadal się męczysz... trzymaj się jakoś... Konradek Ci to wszystko wynagrodzi... :-)
 
Hahaha Sun też tak leżałam i nic z tego :-p zaszłam w cyklu w którym nawet nie wiedziałam kiedy jest owu... Nie gaszę twojej radości, tylko spokojnie poczekaj :* Nigdy nic nie wiadomo :tak: Trzymam kciuki!!! &&&&&&&&


Wiem ze wynagrodzi! Już się nie mozemy z mężem jego doczekać! :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
fifka: no ja jak mnie pytali który tydzień to móiwłam jak na suwaczku bez dni .

Zara musze zabrać sie za czytanie o języku html , czy moze któraś ma to w małym paluszku ??:-)
 
Do góry