reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej
dziękuję za kciuki, niestety I grubaśna krecha :(:(:(:( kutwa nie wiem co się dzieję temp ładnie mi się utrzymuje, a testy nie wychodzą dziś 14 dzień a nie wyszło ... za wcześnie czy znów organizm se w kulki leci ?? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Pyscek bardzo mi przykro:-( Ja Ci się wcale nie dziwię, ze jestes wkurzona. Sama aż za dobrze wiem jak to jest jak organizm nie chce ze mną współpracować. Ale ja ciężko trybiąca jestem, ile jestes po terminie @? Może fasola jest, ale się ukrywa? Różne rzeczy sie czasem zdarzają
 
Pyscku dopoki @ nie ma i tempka sie utrzymuje to jest szansa na fasolke. Może u Ciebie jeszcze za wczesnie na test. A moze bys na bete poszla? Wtedy bys miala 100% pewnosc.
 
Pyscku bardzo mi przykro bo wiem ile to dla Ciebie znaczy i ile Cię to kosztuje.... Ale może idź na bete.... wtedy będziesz miała 100% pewność...



Mi wczoraj wypadała owulacja według testów owu... po wszystkim leżałam z nogami do góry przez ok. 1.5 godz :-D.... tak więc czekam .... ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry