reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No właśnie dla mnie chyba też....to chyba nie do końca nie możliwe... To jest po prosty totalny brak znajomości swojego ciała...
 
reklama
dokładnie! niektóre tłumaczyły się, że się no odchudzały i dlatego nie dostawały @, a tyły i wcale kilosy nie spadały hehehe, no dobre sobie ;)
one są ograniczone do bólu, z resztą bardzo wcześnie rodzą dzieci ich edukacja na temat antykoncepcji jest na poziomie -100
 
ja też słyszałam o takiej ,która dzwoni do lekarza,że ją strasznie brzuch boli,przyjechała do niego na wizyte a doktor do niej"zaczeła się pani akcja porodowa" a baba w szoku,że w ciąży
ja w to nie wierze...bo byłam w ciąży i wiem jak dziecko się rusza,jak kopie...itd.
trudno tego nie zauważyć,nie poczuć,no chyba że jakiś tasiemiec na sterydach
choć moja koleżanka ze studiów kapla się dopiero w 5 miesiącu że jest w ciąży....
no ale jak dla mnie to brak wiedzy na temat anatomii własnego ciała.
z kolei koleżanka mojej szwagierki niby w 7 miesiącu się zorientowała...i cały czas trenowała piłkę ręczną. nawet brzucha jej widać nie było. ale kiedy się dowiedziala,że matką będzie poszła do gina i on dał jej jakieś rozkurczowe leki po których odrazu jej bebech wysiadziło,bo od intensywnych treningów miała wszystko "spięte i skurczone"
 
anna_ a za ile kupiłaś ze ziółka? i kupiłaś od razu gotową mieszankę? czy Ci jakoś na wagę ją mieszali?

Dostałam 7 paczek różnych ziół pakowanych po 50g i trzeba było je połączyć samemu. Musiałam je wrzucić do wielkiej miski, bo razem ich było sporo. Wszystkie kosztowały 32.50zł i w sumie już mi smakują, więc nie jest tak najgorzej.
 
HEj dziewczynki, ja dzis pieknie się wyspałam do 11 mezus w pracy, umyłam wszystkie okna, pomyłam podłogi, teraz ciasto się piecze.
Intensywny dzien za mna :) A wieczorkiem jak małż wróci z pracy to kolacyjka przy świecach.. UWielbiam..

2 dzIeń luteiny jest ok. Jedynie po kochaniu zauważyłam śluz z poświatą jasno czerwonej krwi, ale okres nie dotarł. Już bym wolala żeby przyszedł i zacząć od nowa starania.
 
Czesc dziewczyny ja juz po pracy, dzionek szybko minol i dobrze ;D

Co do tych ciaz to sie zgodze - ze tez nie wierze ze nei mozna zauwazyc - jeszce do 3 - 4 miesiaca zrozumiem - zdazyc sie moze - ale nie do bóli porodowych, tez ogladałam kiedys ten program

Wejdzcie sobie na youtube i ogladnijcie to normalnie sie usmiałam
YouTube - Baby Panda Sneezing

i jeszce jak któras umi angielski to to jest dobre ;D
http://www.youtube.com/watch?v=F4axmfkhq8c

Pozdrawiam i ide wcinac popcorn ;)
 
hej kochane jak odpoczywam sobie teraz wróciłam niedawno ze szkoły i z zakupów normalnie padam na nos
biorę wiesiołek i jak na razie szczególnie nie widać poprawy śluziku
mam nadzieję że uda mi się do końca roku zaciążyć a jak nie to zapowiedziałam mężulkowi że idę na wszystkie badania hormonalne w styczniu jeśli będzie coś nie tak to wolałabym wiedzieć wcześniej :)
 
reklama
Do góry