reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam :) nie dostałam @ :) dzięki za słowa otuchy... wiem, że świruję :) ale już niewiele ponad tydzien do wizyty u lekarza... :) miej niedzieli :)
 
reklama
ela nie swiruj!!! będzie dobrze:) przecież musi być...ja pewnie też bym miala podobne odczucia do twoich.elka należysz do tych szczęściar którym test wyszedł przed @ i już od kilku dni o tym wiesz:)
a mnie coś w krzyżach łamie- tak ciotowo,może w koncu dostanę @ bo już za długo mój cykl trwa...
 
lilou podejrzany ten Twój cykl.... oj podejrzany....
ja dam Wam trochę odetchnąć od marudzenia po wizycie u gin :)) dzięki, że wytrzymujecie :) i miło poczytać potem takie słowa :) szczerze mówiąc to podtrzymujecie mnie na duchu i wielkie dzięki za ta :*

eh... obejrzałam już chyba wszystkie filmy typu "życie przed życiem" :) ależ to piękne :))
 
witam się i ja :)
ale u mnie mgła, masakra, nic nie widać, zaraz się zbieram z psiurem na szkolenie :D

Ela, no jakoś jeszcze z Tobą wytrzymamy hehehe ;p ;p
 
julieete, chcialam napisać, że u mnie też starszna mgła, po czym uświadomilam sobie, że nie dosc że mieszkamy obie we Wrocławiu to jeszcze mieszkamy praktycznie koło siebie :)

ela- ja odliczma z toba dni do wizyty u gina. Nie moge sie doczekac twojej relacji jak to wszytsko wyglada:)

Facet konczy nam montowac szafe...mam nadzije ze nikt zaraz nie przyleci ze w niedziele halasujemy :/
 
A ja dostalam @ i co mam robic bo mam jeszcze duphka na dzisiaj a od jutra clo mam brac. Czy powinnam skonczyc duphka?? Czy juz przerwac branie????
lilou
dostalas @ ?????????????????????????????????????????
 
Zartujesz??? Nie strasz ,mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przeczytalam teraz ze na poczatku brania moga wystepowac nieregularne krwawienia a nawet miedzymiesiaczkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Dzieczyny - dopiero niedawno wstałam - przeziebilam sie w pracy i taka padnieta jestem przez to, dobrze ze dzis wolne to odpoczne i sie zregeneruje ;D

Amalfi - ja bym na twojim miejscu dupka odstawiła i zaczeła brac clo bo to jest twoj poczatkek cyklu - chociazjak ja bralam clo - to mi lekarka kazala od drugiego dnia cyklu bo niby lepsza stymulacja i tak przez piec dni - takze jak chcesz poczekac do jutra zeby byc bezpieczniejsza to tez bez problemu.Co do krwawienia -, to lutka jest podobna w skaładzie do dupastonu, tylko dupek jest silniejszy, takze jesli nie doszło do zapłodnienia i zagniezdzenia to mysle ze to chyba normalne ze @ sie pojawiła. Takze niczym sie nie martw- tylko sie na produkowaniu pecherzykow na clo skup ;) i zeby tam cała armia była hahahhahaha
Powiedz mi jeszcze czy masz pregnyl - zaszczyk zeby ci dac na pekniecie pecherzyka po clo?
Ja jak miałam IUI to własnei zawsze miałam clo i potem zaszczyk w 14dniu cyklu dla pewnosci i armie m dowcipna własnie wtedy hahahahhahahahahahha


Lilou - sie usmaiąłm bóle ciotowe hahhahahhahahahahhaah, mi tez one zaniedługo przyjda - przychodza 4 dni przez zawsze.

Ela - no to juz nie długo do lekarza.Jupi!!!!!!!
A @ nie pzryszła i juz nie przydzie - została w małpowie na conajmiej 10 miesiecy hahahahhahaha
 
Do góry