reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Aniu- Twój post ma takie pozytywne brzmienie :) Dziękuje !!!!
Tak bym chciał aby każda z nas dostała tak piękny preznet pod choinke :D
 
reklama
jeera86 zależy jakimi drogami będziesz jechała...
polskie drogi zima sa przejezdne chyba ze spadnie śnieg i ty będziesz jechala podczas śnieżycy... a tak to jest ok...
ja jezdze duzo samochodem z mezem po Polsce od śląska po mazury, przez stolice i powiem ci ze ok ...
 
Dobry wieczor dziewuchy!!! Ja juz z pracy
devi moje ty guru od wstawiania zdjec, bzyknelas swojego???? Nie marnuj plodnych!!!!
 
amalfi- dziś nie bzyknełam :( Bo żadnych płodnych nie ma :( na TO jedna kreska jak byk!!! Wiec szkoda zołnierzy....a tak liczyłam ze owu w tym cyklu przyjdzie wcześcniej:( Do tego ten dziwczny sluz...chyba to jakas infekcja :/
A ty co sie nie meldujesz na prywtanych lekcjach?? Jeszcze wklejania zdjec nie opanowałać w 100%;) Choc dzis już ide spać ale prosze jeszcze na choc jedna lekcje sie zameldowac bo mam kilka pomysłow jak ci uławtić zycie :)
 
Dzieki devi. Wstawie sie jutro moze albo w niedziele, ale na pewno sie wstawie, przeciez nie moge byc jedynym matolem na tym forum, ktory nie umie wstawiac zdjec
 
Czesc Dziewczynki - dopioero z pracy przyszlam i sie bardzo ciesez bo widze ze w dobrych humorkach

Anna dziekuje bardzo za wpisanie na liste, ja tez piłam ziółk a Ojca Grzegorza na schorzenia kobiece
Nawet mi smakowały - ale ja zawsze miałam dziwny smak, zobaczysz z czasem sie przyzwyczajisz, super ze ememk tak do tego podchodzi;)


Co do spania to sie zdodze ja tez tak mam- zasypian na stojaco
images
zaraz po wstaniu, ale tak od zawsze;)


Devi bzykaj sie o kazdej porze moze to pomoze hihihihihihihi, kto wie moze to recepta
images


Lilopu - to ty sie nadzwigasz kobito - my na szczescie mamy winde - choc ja jej nie uzywam bo to tylko jedno pieterno - ale moj m ja uwielbia;)

Dobra lece spac bo jutro rano do pracy
Buziaczki
 
reklama
Do góry