reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzien dobry staraczki!!!!!!!!!!!!!
Ja wpadam i spadam
do pracy oczywiscie, bede wieczorem i Wy piszcie
tylko z poczuciem humoru, nic innego czytac nie bede!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taki moj protest!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
anna zmien mi tam date please, jak sie da teraz. Bo jako ze jestem przed@, to mysle wolno i zle napisalam Ci date, a malpe juz czuje jak sie zbliza pobolewa mnie brzuch juz
 
Witam Was z rana!
Dobrze, że lesze humorki tu panują... ;)
Powoli już czuć,że idą święta. Wprzyszłym tyg ma padać śnieg, tylko pewnie jak zwykledo Wigilii go nie będzie;/
Dziś dopiero 20.11 a ja już się niemogę doczekać 28.11 i testoania, a to jeszcze 8 dni! Eh.
 
hej dziewczynki!!!!!

no ja już widzę, że tutaj wszystkie o świętach myślą, szkoda że w tym roku tak beznadziejnie wypadają, tzn że Wigilia w piątek, ale jakoś przeżyjemy ;) później będziemy dni do Sylwestra odliczać ;p

a u nas ten cykl raczej na straty, nie bzykaliśmy się jakoś mega często, za dużo spraw ostatnio na głowie, ale luuuuz, nie mam ciśnienia jeszcze ;)

zaraz muszę się zbierać i brać za porządki, wieczorem znajomi do nas wpadają :D
 
Witam dziewuszki :)
ja dzisiaj wyjątkowo w domku, bo mnie choroba jakaś dopadła, gorączka i wszystko mnie boli...

anna_ a za ile kupiłaś ze ziółka? i kupiłaś od razu gotową mieszankę? czy Ci jakoś na wagę ją mieszali?

Oglądałyście może taki program jak "ciąża z zaskoczenia"? to taki serial dokumentalny o kobietach, które miały dziwne przypadki ciąży i dowiadywały się o niej dopiero przy porodzie. Ja dzisiaj rano akurat trafiłam na dwa odcinki... przerażające, nic nie wiedzieć o ciąży, brzuch nie rośnie, żadnych objawów, i w dodatku miesiączki regularne...:confused:
 
reklama
Lilly, ja oglądałam ten program kilka razy, ale szczerze powiedziawszy jakoś ciężko mi w to uwierzyć, że tyle tych kobiet było, zwłaszcza, że to Amerykanki, a one są mega głupie, no nie wszystkie, ale większość, może jakaś połowa to faktycznie prawda, bo brały jakieś leki, były otyłe i nie wiedziały, ale reszta hmmmm dla mnie trochę ciężkie do ogarnięcia ;p
 
Do góry