reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ja tylko na chwilkę i zmykam :)
kurcze, jutro "planowo" powinnam dostać @... niby wiem, że dwie kreski już są i nie ma siły, nie mogę dostać, ale jakoś tak dziwnie... pierwszy raz nie dostanę okresu, bo zawsze był... i tak trochę się niepokoję gdzieś tam głęboko w środku... nie mam od 2 albo 3 dni żadnych objawów ciążowych... no okresowych też nie mam... tylko tkliwe piersi, które można podciągnąć pod jedne i drugie objawy.... wiem, wiem... głupia jestem... i jeszcze tworzę problemy, których nie ma... ale co ja na to poradzę....
niech już przyjdzie ten termin u gin, bo chyba potrzebuję, żeby ktoś "z zewnątrz" potwierdził moją ciążę.... brakuje mi jej objawów... już wolałabym rzygać.... mieć nudności, cokolwiek.. czuć, że coś się dzieje.... eh....
musiałam sobie pogadać.... nie krzyczcie na mnie :)

mayli jak będziesz to napisz jak tam Twoje objawy???

a teraz już zmykam.... do jutra....
 
a myśmy wrócili z zakupów, 200 zł poszłooo nie wiadomo na co heehehe, uwielbiam takie zakupy ;p
jutro będę piekła ciasto, tylko jeszcze nie wiem jakie, mam dużo jabłek, może szarlotkę??? macie jakiś dobry przepis??? ja mam swój sprawdzony, ale mogłabym wypróbować inny :D:D

a mnie napiernicza brzuch, jakby jajnik po lewej stronie, owu już była z 5 dni temu, a dzisiaj się czuję jakbym znowu ją miała...

zaraz znajomi do nas przychodzą, będzie małe chlanko, ale delikatnie, jutro na 10 mam szkolenie z psem na powietrzu brrrrrrrrr, zmarznę pewnie jak pies ;p

Ela, ja Ciebie doskonale rozumiem, też bym tak miała, taka już nasza rola kobiety, ciągłe zamartwianie się, byle do drugiego trymestru, na pewno wszystko jest ok, denerwowanie się nic Ci nie pomoże, a wręcz odwrotnie, trzymajcie się !!!
 
Ela to normalne ze sie niepokojisz, ale jesli tescik wyszedł ci pozytywny, no to juz chyba potwierdzone a do bdaku wymiotów jeszce zatesknisz:-D
Zobaszysz jak bedziesz targac hehehehehehe
Dzidzia jest sobie w brzuszku i bedzie mame kopała za kilka miesiiecy po nerkach ze tak sie stresuje:-D, takz eprosze mi sie ty nie denerwowaz bo i zeberka sie dostanie hahahahhaahah

Anna - ja tez uwielbiam ten film jest jeszce o blizniakach, trijaczkach i czworaczkach(z jednego jaja:szok:)zaz na iles milionow sie to zdaza - ale sie zdarzył i taki cud:-)
No to i nam sie po jednym dostanie - a jak:-)
 
Witam sie :) Cos dzisiaj mialam malo do nadrabiania... mnie napiernicza prawy jajnik że hohohoh... Jeszcze u nas taka beznadzijena pogoda ze z domu nie chce sie wychodzic :( ble....

Ela wszystko bedzie dobrze... zobaczysz.... jak ja bym sie cieszyła jak bym wkoncu @ nie dostala... i moj teścik pokazal dwa krechole... :)
 
Ostatnia edycja:
Ja z pracy przyszlam i chcialam sie umyc i co?????? Ha!!!! Wody nie ma w tym podupczonym bloku!!!!!!!!!!!!!!!! Znow!!!!!!!!
 
oczekujaca1985 wiesiołek biorę dopiero od pierwszego cyklu więc może dlatego, na razie biorę 3 x 1 dla ostrożności jak zareaguję ale jeżeli się nie uda w tym cyklu to od następnego biorę 3x2 :)
 
Ostatnia edycja:
A powied mi ilu mlg masz ja miałam tysiaczki - i brałam 3*1, jesli masz 1000 to nie bierz wiecej niz po 1 a jesli mniejsze to wcinaj az sie uszka zatrzesa - tylko pamietaj zeby je odstawic tak w czasie owu - bo skurcze wywołuja - jelsi bedzoiesz podejrzewała ze jestes juz po owu to po prostu przestan je brac bo lepiej skaczyc jeden dzien wczesniej - w koncu co ma byc to bedzie :)))
 
mam 500 tylko zaczęłam brać po 1 bo po okresie jak wzięłam 3x2 miałam dziwne uczucia skurczy na macicy jakbym miała ją opuchniętą na razie to minęło ale ten cykl polecę chyba tylko 3 x 1 a najwyżej jak się coś nie uda to wtedy zacznę brać 3x2
 
reklama
Do góry