reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Czesc Dziewczyny

U nas pogoda ładna to i usmiech od rana na buzi ;)

Betka sliczna jest - naprawde duza ;)

Dziekuje za miłe przyjecie dziewczyny

Po silowni i do pracy - moze potem zagladne jak przyjde zpracy

papa
 
reklama
Hej, hej :-) jakaś ostatnio zalatana jestem i nie mam czasu wejść na forum, no ale teraz na chwilkę mi się udało. Muszę się pochwalić, że kupiłam wkońcu ziółka. Tylko nie te o których była mowa wcześniej, ale mieszankę ojca Klimuszki. Tak mi doradziła pani w zielarskim, podobno ten Klimuszko lepszy zielasz no i na dodatek dawki ziół są większe. W każdym razie dostałam do mojej mieszanki z 7 paczek różnych ziół i jak sobie je połączyłam to wyszła mega wielka miska! Pachną fantastycznie, a jak smakują okaże się za 2 godzinki jak się zaparzą:-) Zobaczymy czy będą efekty... w każdym razie na pewno będę bardziej zrelaksowana, bo parę ziół ma przede wszystkim działanie uspokajające :-)

dziewuszki, ja tylko na momencik. DOstałam wyniki pierwszej betki: ponad 9800 więc chyba będzie dobrze ale czekam na wyniki drugiej do jutro i znikam!!miłego dzionka!!

Kochana beta idealna na 6-7 tydzień ciąży czyli wszystko jak najbardziej dobrze:-)

A poza tym mam mały problem z tabelką bo coś mi sie zacina strona na której wgrywałam zdjęcie i nie mogę nic wgrać, ale jeszcze wieczorkiem spróbuję:-)
 
Co do objawów ciążowych, to przede wszystkim u mnie była senność. W sumie ciężko jest ją pomylić ze zwykłym niewyspaniem. Ja po prostu zasypiałam w pół zdania i po 12h wstawałam dalej niewyspana.

ja juz wczesniej pisalam ze ja jestem codziennie niewyspana. ... klade sie spac jakos kolo 22 a wstaje o 8 czyli przesypiam 10 godzin i dzisiaj jak wstalam to o 12 musialam sie polożyc bo ormalnie oczy same mi sie zamykały :) I tak juz mam dobre 2 tyg :confused::confused:.... Ale mi sie wydaje ze to raczej przez ta barowa pogode...
 
ja juz wczesniej pisalam ze ja jestem codziennie niewyspana. ... klade sie spac jakos kolo 22 a wstaje o 8 czyli przesypiam 10 godzin i dzisiaj jak wstalam to o 12 musialam sie polożyc bo ormalnie oczy same mi sie zamykały :) I tak juz mam dobre 2 tyg :confused::confused:.... Ale mi sie wydaje ze to raczej przez ta barowa pogode...

Ja też ciągle jestem niewyspana, a mam dziś 3 dc. Więc nie ma co sobie wmawiać objawów, bo się niepotrzebnie nakręcacie... wszystkie obiawy ciążowe są również obiawami nieciążowymi... niestety taki mamy organizm beznadziejny.

a moje ziółka smakują okropnie :-( nie da się ich wypić bez cukru, wolałabym je wąchać :-) ale skoro mają pomóc to będę pić z radością :-)
 
oglądam właśnie "majkę" a zakupy na caly tydzień leżą w aucie w bagażniku:)
a co...niech mój m dźwignie jak wróci z pracy,bo na drugim piętrze mieszkamy,a ja cały rok się męczę.
a co tu takie pustki?
a nasza lista jest imponująca, jak w dzienniku :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też ciągle jestem niewyspana, a mam dziś 3 dc. Więc nie ma co sobie wmawiać objawów, bo się niepotrzebnie nakręcacie... wszystkie obiawy ciążowe są również obiawami nieciążowymi... niestety taki mamy organizm beznadziejny.

a moje ziółka smakują okropnie :-( nie da się ich wypić bez cukru, wolałabym je wąchać :-) ale skoro mają pomóc to będę pić z radością :-)

dlatego ja tam napisałam ze to przez pogode :p Bo wiem że to nie ciaża :p
 
Ale mnie mąż pozytywnie zaskoczył :-) robię sobie ziółka, a on się pyta co to? i czy też może wypić? Ja mu mówie, że nie bardzo smakuje, a on że skoro to ma pomóc to wypije :-) normalnie szok!!! A myślałam, że będę musiała go siłą zmuszać... a tak w ogóle to podgrzałam i posłodziłam trochę i w sumie smakują dużo lepiej niż zimne.

Co do listy to jest już nas 20 (albo i więcej bo nie wiem czy wszystkie wpisane) normalnie mafia :-) wrocławianki ja apeluję o masowe ciąże :-) będzie raźniej i ciaśniej na porodówkach... coraz bliżej święta, coraz bliżej święta :-)
 
reklama
anna_ to super :)) a martwiłaś się :) teraz to już na pewno się uda na święta :))

Pan "Pogodynek" zapowiada, że w przyszłym tygodniu zaczyna się zima :)) a jak zima to znaczy, że Święta za pasem, a jak Święta to Nowy Rok, a z Nowym Rokiem nowe wyzwania, nowe cele :)) lubię grudzień :) niech już przyjdzie :) i puszysty śnieg, a nie ciapa... rozmarzyłam się :)) nie mogę się doczekać już Świąt po prostu :))
tyle tylko, że trzeba wymyśleć znowu ok. 15 prezentów... prezenty uwielbiam dawać, ale zawsze duży problem z poszukiwaniami czegoś odpowiedniego... tym bardziej, że w tym roku ograniczone fundusze..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry