reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Grubsonku :-* wiedzialam ze wszystko bedzie z Twoja Dzidziunia dobrze i gratuluje z calego serca malej Ksiezniczki :-D . Co do mojego zaskoczenia to normalnie wczoraj bylam w takim szoku ze hoho, normalnie jak ja to mowie "strzelilismy gola przed meczem" hihi i oby byl to w koncu zloty strzal :-) . Nie ukrywam ciagle mi w glowie siedzi czy moje dziecie zechce w koncu zamieszkac z nami tu na ziemi, ehhh ...

Schawty wiem ze nie wazne czy bedzie chlopczyk, czy dziewczynka to zakochasz sie w tym Malenstwie bez pamieci :-)

Domi hop, hop gdzie fotki !!! , wiem ze wizyta ok i Skarbunki sa zdrowe i silne (podczytuje Was na watku ciazowym ;-) ) bardzo sie ciesze kochana :-D
 
reklama
Monia, to w takim razie czekamy na efekty! :)

Beata, dziękuję :) No na pewno takie mysli są, jak raz się straci maluszka to już zawsze zostaje jakis niepokój, ale staraj się myslec jak najbardziej pozytywnie, usmiechać, cieszyć tym co jest teraz bo i tak będzie co ma być, a ja wierzę bardzo mocno w to, że będzie dobrze ;*

Shawty, Ty przynajmniej masz sprecyzowane oczekiwania :p

Mi nikt nie chciał wierzyć jak mówiłam, ze jest mi to w 100\% obojętne :p Ale z ręką na sercu - tak było! Gdybysmy mieli na to wpływ to zrobilibysmy losowanie :p
Tak samo szalałabym z radosci gdyby to był chłopiec - synek mamusi, syn pierworodny itd ;) A tak, mamy małą księżniczkę :)
I zaczynam czuć jak się rusza <3
 
Beata, no wiem, dlatego pytałam lekarza na wizycie czy to możliwe, bo nie byłam pewna co czuję, ale powiedziała, że ze względu na to, ze jestem szczupła a mała ruchliwa, mogę już czuć no i dzisiaj nie mam już wątpliwosci ;) Ale wiadomo, ze to na razie takie muskanie, smyranie, jakby leciuteńkie puknięcia ;)
 
BEATA-gratuluje,trzymam kciuki za spokojna ciaze.

MONIUSIA-jeszcze poki @ nie ma to jeszcze jest nadzieja.

GRUBSON-mam pytanie do Ciebie-Czy Twoim zdaniem moge brac acard jak mam anemie?
 
grubsonku, super, cały czas myślę jak to jest jak tak smyra hehe :-)
Beatko, teraz będzie dobrze! :*

Zrobiłam wczoraj popołudniu ten test, ale znów to samo, dzisiaj powinna przyjść @ (na wesele- jak zwykle ;p) ajjj, nic to zapiszę się do lekarza, popatrzy, może w następnym m-cu, za 7 razem..
 
Beatka to świetnie, że już czujesz ruchy :)

Moniusia 7 to szczęśliwa liczba więc powinno się udać.

Ja to nie liczę, który to cykle z kolei nie chcę się dołować, na szczęście czuję drobne postępy, cykle są regularne po ziołach z baby mama med, tak bym chciała dwie kreseczki zobaczyć, tak w prezencie świątecznym :)
 
Agniesiu chyba mialas na mysli Grubsonka ;-) , ale biore to za dobra wrozbe i byc moze tym razem bede czula swoje malenstwo ;-)
Pozdrowionka babeczki :-*
 
reklama
Witajcie dziewczyny:-)
Nie było mnie trochę a tu takie super wieści :tak:
Beatko gratuluję :-)
Grubson gratuluję córeczki:tak:

Ehh mi do testowania zostało 8 dni no ale sie nie nastawiam bo jestem bardzo przeziębiona i co za tym idzie osłabiona więc będzie co będzie.
Dużo zdróweczka dla wszystkich ciężarówek;-)
 
Do góry