reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Beti,czy ja dobrze widze???;)
WIELKIE GRATULACJE!!!! :)
Moj Olek jest lipcowy;) lipcowe maluszki to fajne dzieciaczki;)
Odwiedz razem z Shawty watek Staraczki 2014 w ciazy.

Moniusia,luuuzuuj gacie z tymi testami,jeszcze moglo byc za wczesnie :p Zrob sobie bhcg jutro;)
 
reklama
Dziękuję Beatko, O wow, faktycznie!!! :-) GRATULACJE!!! :-) Ale niespodzianka!!! :-)


Haha czworaczki Dominika, bierz sobie swoją dwójeczkę, a dwójkę ze snu rozdziel po reszcie, pierwsza! - zamawiam jednego kropka hehe :-)

Nieee bety nie robię, bo to dodatkowy stres, pojutrze wesele, tu święta, impreza urodzinowa męża - zleci do testu jeśli @ nie przyjdzie :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane moje, wpadam sie pochwalic a Wy juz wiecie ;-) , no tak udalo nam sie jeszcze przed starankami, bylam troche przerazona ze mialam tylko jedna @ po zabiehu, ale wrocilam wlasnie od gina i powiedzial ze to byl najlepszy czas na ciaze, wiec troche sie uspokoilam ;-) , nie dal mi w prawdzie zadnych lekow, kazal tylko brac witaminy i powiedzial ze na tak wczesna ciaze wszystko jest ok, macica typowo ciazowa a w niej mini kropeczka, nast wizyta 1.12

Domi, grubson czekamy na fotki :-)

Pozostale staraczki walczcie dalej kochane, a na pewno sie uda, kazda z nas ma swoj czas na malenstwo :-***
 
reklama
Do góry