reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Ja bardzo mocno trzymam kciuki za wszystkie z Was ;)

Tuska, co za głupoty, z jakiej paki po RTG nie można się starać?! Uwielbiam takie pseudo-medyczno-internetowe 'mądrosci'.. Eh, nie słuchaj koleżanki, g**** prawda :D
 
reklama
Barbarka, głowa do góry! Grunt to pozytywne myślenie! ;)

Mnie się udało w okresie nie starankowym, po prostu mieliśmy chęć na przytulanko i wyszło ;) Może po prostu pomoże przerwa;)

Happy, jak przygotowania do Halloween?

Shawty, co u Ciebie? Odzywaj się czesciej! ;)
 
Dopiero doczytalam o Waszej prosbie ze zdjeciem,siade pozniej do kompa to wstawie,dziewczyny dzis poinstruowaly mnie jak sie wstawia obrazki,wiec to kwestia czasu:)

Happy,a jaki stroj?

Beti,przeprowadzka w listopadzie?
 
Hejoo, u mnie początki budowy domku - ściślej sprawy papierkowe tyle tego, że hej.. na wiosnę ruszamy.. :-)


Mnie się udało w okresie nie starankowym, po prostu mieliśmy chęć na przytulanko i wyszło ;) Może po prostu pomoże przerwa;)

No to ja w tym m-cu tak działałam, w sumie dwa razy była chęć i juz :-) może i mi się poszczęści.. :-) cały czas jestem spokojna i taka pewna siebie, jakbym już widziała te dwie kreski :/ a przypomnij mi w którym cyklu się udało, bo nie pamiętam już?


No to czekamy na zdjęcia :-)
 
Ostatnia edycja:
Dominika, nie moge doczekac sie Twoich zdjec :-)
U mnie wszystko dobrze, niby mdlosci odeszly, ale dzisiaj nei zdazylam dojesc sniadania a juz go zwracalam :-/po prostu cos mi nie podeszlo. W poniedzialek po Wszystkich Swietych idziemy na wizyte, takze w sumie juz sie doczekac nie moge :-D
Nieodzywam sie, bo nie chce starajacym sie psuc watku :-)
 
reklama
Ja bardzo mocno trzymam kciuki za wszystkie z Was ;)

Tuska, co za głupoty, z jakiej paki po RTG nie można się starać?! Uwielbiam takie pseudo-medyczno-internetowe 'mądrosci'.. Eh, nie słuchaj koleżanki, g**** prawda :D

Grubson - a czemu po HSG nie mozna sie starac przy uzyciu rentgenu? Mi lekarz powiedzial ze promieniowanie ma wplyw na jajeczko - z ktorego potencjalnie moze powstac zarodek... No chyba ze dotyczy to tylko jajowodow, a reszty ciala juz nie... tego to ja juz nie wiem...

Tuska najlepiej powiedza Ci tam gdzie badanie masz robic, skoro nie zalecaja nie ryzykuj, wg mnie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry