reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Ostatnio tu dość spokojnie ;) ja cały zeszły tydzień strasznie zapracowana byłam, mało było czasu na cokolwiek tym bardziej na starania. Póki co to czekam na @ aby rozpocząć kolejny cykl starań i kolejny cykl picia ziół Płodność. Mam nadzieję, że teraz będzie trochę luźniej, bo póki co to stres mnie zżera , a to nie ułatwia sprawy.
 
reklama
Tylko jest taka drobna różnica, przy hsg promieniowanie jest ustawione bezposrednio na okolice narządu rodnego.. A przy każdym innym dostaje się osłonę ołowiową na te okolice. Poza tym to jej powiedziała koleżanka.. Gdyby lekarz, ok, słowa nie powiem, ale ja tez nigdy nie słyszałam, żeby rtg wykluczało starania i jakos informacja od jakiejs koleżanki mnie nie przekonuje.
 
Hej dziewczynki, 30.10. miałam testować, ale coś mnie korci już, żeby zrobić jutro ;p jestem coś dobrej myśli, ale z drugiej strony boję się tego odwlekać,bo znowu odliczam do ważniejszego momentu, tutaj np jak mój mąż ma urodziny i mogę się rozczarować tego dnia i zepsuć jemu i sobie ten dzień, chyba zrobię jutro jak ma wyjść to wyjdzie...
 
grubson, haha "a sikaj" , hah już myślałam, że będziesz krzyczeć :D
Dzięki :-) Będziecie wiedzieć na pewno, nawet przed moim mężem ;p

A jak się czujesz kochana :-)?
 
Ostatnia edycja:
Nie no, czemu mam krzyczeć, mnie tylko osłabia takie analizowanie każdego objawu, sluzu, wyglądu cycków i tajemniczych bóli dzień po owulacji.. :p Ale przecież te 3-4 dni przed samym testowaniem to już dla każdego wielki stres, nadzieja i strach, więc po co to przedłużać, skoro mogą się pokazać 2 krechy ?:p

A czuję się tak sobie, długa historia ;)
 
Shawty,narazie mam remont i "nadaje" do Was z telefonu:p ale wstawie! :D
W srode mam usg prenatalne w stolicy,prosze 3majcie kciuki za moje groszki;)

Moniusia,staralam sie w czerwcu (to byly 1 staranka),a ze sie nie udalo i to mnie troche zmartwilo,to stqierdzilam,ze zrobimy sobie przerwe od staranek na 3mce i w pazdzierniku zaczniemy;) w sierpniu na spontan bylo przytulanko i we wrzesniu okazalo sie,ze jestem w ciazy;) Takie wyluzowanie bardzo duzo robi;)

Shawty,chodz na watek "staraczki 2014 w ciazy" ;) Masz juz karte ciazy zalozona?Patrz dokladnie,bo u mnie dopiero kolejne z kolei usg pokazalo,ze sa dwa serduszka:)

Beti,Happy co u Was?
 
reklama
Dominika, 3mam kciuki za maleństwa i Ciebie :*
O no widzisz my też teraz wyluzowaliśmy w sumie raz się kochaliśmy tylko w okolicach tych dni, chyba w owulację nawet.

Jeszcze się z Wami podzielę czymś, a co ;] od kilku dni mierzę tempraturę, i od 5 dni mam 38,8-38,9 dziś 37,1, wiem, że nie ma co się sugerować, ale mega mnie to trzyma przy nadziei, nie jestem przeziebiona ani nic, a całe życie 36,6 i mniej :-) mam nadzieję, że się udało, jakoś tak czuję się mega spokojnie...
 
Do góry