reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Coś tu taka cisza ostatnio, że hej :-)
Pozaciążały prawie wszystkie i cisza coraz większa, hehe :-)

Jeny ja mam tak wielką nadzieję w tym m-cu, aż za bardzo.. moja pewność mnie przeraża, boję się rozczarować... no ale nic to :-)
 
reklama
Moniusia - trzymam kciuki
Shawty - jak sie czujesz?
Beata-kiedy dzialacie?
Halo dziewczyny gdzie was wywialo?...
Ja znów problem..jestem dwa dni po skończeniu @ szyjka mieka, ,nisko i otwarya na maxa. Bardzo dużo biało bezowego gęstego śluzu. Bez zapachu. Nie piecze i nie swedzi. Za to boli mnie w krzyzu okropnie i co jakiś czas mam skurcze podbrzusza... co to moze byc? Infekcja?
 
Hej dziewczyny:-) wracam po przerwie. Oczywiście 2 przyszła i od dziś zaczynamy nowe starania. Byłam dziś na RTG zatoki i płuc i przyjaciółka mi mówiła że słyszała że nie powinno się starać o dziecko po tym badaniu tylko poczekać. Nigdy czegoś takiego nie słyszałam a Wy?
Happy nie pomogę bo takich objawów nigdy nie miałam nawet przy infekcji.
Dominika gratuluję , bliźniaki super sprawa:tak:
 
Happy ja niestety czegos takiego nigdy nie mialam :-\ , ale jakby to byla infekcja to by Cie swedzialo lub szczypalo, wiec moze to jakas dziwna koncowka @ :-\ . A u mnie to do konca tyg powinna zawitac @ (mysle ze w kole piatku) no i potem juz do boju :-D , jeszcze w nast tyg mam wizyte u polskiego gina i oby tylko nie zakazal staran, a jesli nawet to i tak bedziemy dzialac, bo beda dwie @ za mna, czuje si super i czuje ze to juz czas :-)

Tuska no to mocno kciukam za dwie tluste krechy :-) , co do RTG to nie wolno w ciazy, ale ze przed staraniami nie wolno to pierwsze slysze :-\
 
Beata - nie wiem ale tego śluzu jest tyle ze sie czuje jakbym okres miała no i ta szyjka otwartai mega nisko? ? Po @ zawsze miałam zamknięta:/ chyba czeka mnie kolejna wizyta u lekarza:/:/:/ wiecznego cos:/
Beata-trzymam kciuki z całych sił!
 
Happy ja rowniez kciukam bardzo mocno za Ciebie zeby Twoj organizm funkcjonowal juz bez zadnych komplikacji i zebys ujrzala w koncu te dwie magiczne kreseczki :***
Kciukam rowniez za wszystkie pozostale babeczki, ktorych juz niewiele pozostalo z tego watku, bo przeciez w koncu wszystkim nam sie uda :-)
 
Happy, u nas wszystko dovrze. Odpukac, mdlosci odpuscily, zaczely sie male zachcianki..dzis szal na owoce cytrusowe i tym sposobem zakupy zakonczyly sie kupnem mandarynek, pomaranczy, pomelo i grejpfrutow zielonych :-D banany mi sie juz troche przejadly :-( zreszta, kocham owoce :-D
co do Twoich przypadlosci happy to mie mam bladego pojecia co to moze byc, koniecznie wybierz sie do ginekologa bo to faktycznie dziwna sprawa :-/
 
reklama
Do góry